معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی فرز آهنگری متابو مدل WE 17-150 QUICK RT

نقد و بررسی فرز آهنگری متابو مدل WE 17-150 QUICK RT

در هر کارگاه آهنگری به یک فرز آهنگری نیاز است. فرزهای آهنگری معمولا با صفحه برش در اندازه 18 اینچ، قدرت 3 اسب بخار و سرعت چرخش صفحه 8500 تا 9600 طراحی و عرضه می شوند. از فرز آهنگری جهت برش، ساب زنی، پرداخت کاری و حتی سنباده زنی و پولیش کاری سطوح فلزی استفاده می شود. حال اگر این فرز آهنگری یک فرز متوسط باشد دارای وزن سبک تر و طراحی ظریف تری است و در نتیجه کاربری آسان تری دارد. در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم یک فرز متوسط آهنگری محصول شرکت متابو آلمان را بررسی کنیم. از جدی ترین مدل های سنگ فرز متابو که از جدیدترین تکنولوژی های کشور آلمان برخوردار است. با ماه همراه باشید.

 

عملکرد عالی نسبت به وزن

فرز آهنگری متابو مدل WE 17-150 QUICK RT نسبت به وزنی که دارد دارای عملکرد فوق العاده ای است. توان خروجی معادل 1070 وات در مقایسه با وزن 2.5 کیلوگرمی این محصول یک توان خروجی بالا در این وزن محسوب می شود.

 

برخورداری از دسته ارگونومیک و باریک

دسته این مدل فرز آهنگری دارای طراحی ارگونومیک و باریک است تا حداکثر کنترل و تمرکز بر روی دستگاه بدست آید. 

 

برخورداری از موتور ماراتن و سیستم خنک کننده جدید

موتور ماراتن به کار رفته در این مدل در مقایسه با نسل های قدیمی تر دارای بهره وری بالاتر و طول عمر بیشتری است. سیستم خنک کننده جدید به همراه سیستم براش کربن از گرم شدن بیش از حد موتور جلوگیری کرده و طول عمر آن را افزایش می دهد.

 

دارای سرعت ثابت تحت بار

به لطف برخورداری از سیستم Tacho Constamatic از افت سرعت چرخش صفحه هنگام عملیات جلوگیری شده و در نتیجه راندمان کاری افزایش می یابد.

 

تعویض صفحه برش با یک دکمه

این مدل جدید سنگ فرز به M-Quick متابو مجهز می باشد. با این برخورداری از این سیستم می توان بدون نیاز به ابزار و در سریع ترین زمان ممکن صفحه برش را تعویض کرد.

 

مجهز به دسته کمکی ضد لرزش

دسته کمکی که به همراه این محصول ارائه می شود علاوه بر قابلیت نصب در دو جهت دارای قابلیت ضد لرزش است. دسته کمکی ضد لرزش این مدل فرز آهنگری متابو از انتقال لرزش به دست کاربر جلوگیری می کند.

 

برخورداری از کلاچ ایمنی Metabo S-Automatic

هنگام گیر کردن صفحه برش در قطعه کار دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می شود. با برخورداری از کلاچ ایمنی اتوماتیک Metabo S حداکثر ایمنی برای کاربر و دستگاه به دست می آید.

 

مجهز به سیستم سافت استارت و سیستم حفاظتی ری استارت

به لطف برخورداری از سیستم سافت استارت، دستگاه با کمترین لرزش راه اندازی می شود تا کنترل کاربر بر روی دستگاه حفظ شود. یک سیستم حفاظتی در مواقع قطع و وصل شدن جریان برق از روشن شدن اتوماتیک دستگاه جلوگیری می کند.

 

قابلیت چرخش محفظه چرخ دنده برای راحتی افراد چپ دست

محفظه چرخ دنده را می توان تا 90 درجه چرخاند تا افراد چپ دست هم بتوانند به راحتی در عملیات های مختلف از دستگاه استفاده کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha