معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی مینی فرز متابو مدل WEV 15-125 Quick inox

نقد و بررسی مینی فرز متابو مدل WEV 15-125 Quick inox

متابو در محصولات جدید خود از جدیدترین تکنولوژی های کشور آلمان بهره گرفته است. هدف  شرکت متابو از به کارگیری این تکنولوژی ها ارائه محصولات با کارایی و کیفیت بالا به مشتریلن است. یکی از این محصولات جدید مینی فرز متابو مدل WEV 15-125 Quick inox است که از یکی از بهترین مدل های مینی فرز در رده خود است. در ادامه به معرفی و نقد و بررسی این محصول می پردازیم. با ماه همراه باشید.

 

مجهز به موتور ماراتن با بهره وری بالا

موتور ماراتن به کار رفته در این مدل نسبت به نسل های قبلی موتورهای مینی فرز دارای بهره وری بالاتر و عملکرد بهتری است. افزایش 50 درصدی میزان گشتاور و طول عمر یک دستاورد بسیار عالی است که در موتور ماراتن این مدل دیده می شود. این موتور قدرتمند و کارامد دارای توان ورودی 1550 و توان خروجی 940 وات است.

 

مجهز به سیستم کنترل سرعت

این مدل مینی فرز متابو از کلید دیمردار برخوردار است. با استفاده از این کلید می توان سرعت چرخش صفحه برش را از 2000 تا حداکثر 7600 دور در دقیقه تنظیم کرد. برای سنباده زنی و پولیش کاری سطوح سنگ و استیل و... می توان از دور پایین بهره گرفت و برای مصارف سنگین تر مانند برش می توان سرعت دستگاه را افزایش داد.

برخورداری از سیستم محافظت در برابر بار اضافی

با بهره مندی از این سیستم در زمانی که نیروی بیشاز حد به موتور وارد شود دستگاه به طول خودکار خاموش می شود تا از بروز حادثه و آسیب رسیدن به دستگاه و کاربر جلوگیری شود.

 

تعویض آسان صفحه برش با سیستم M-Quick

این مدل ابزار برقی شرکت متابو به سیستم M-Quick مجهز می باشد. با بهره مندی از این سیستم می توان صفحه برش را به اسانی و در کمترین زمان و بدون استفاده از ابزار تعویض کرد.

 

دسته جانبی با قابلیت ضد لرزش

دسته جانبی که به همراه این محصول ارائه می شود علاوه بر طراحی ارگونومیک مانند یک ضربه گیر عمل کرده و از انتقال لرزش به دست کاربر جلوگیری می کند. با این قابلیت تمرکز کاربر در حین کار افزایش یافته و در نتیجه راندمان کاری نیز افزایش می یابد.

 

تعویض گارد محافظ صفحه بدون ابزار

طراحی گارد محافظ صفحه در این مدل به گونه ای است که برای تعویض آن به ابزار خاصی نیاز نیست و این کار در کمترین زمان و به آسانی انجام می شود.

 

سرعت پایدار در تمامی حالات

با برخورداری از تکنولوژی الکترونیکی جدید در این مدل سرعت دستگاه در هیچ حالتی (برش، ساب زنی، پرداخت کاری و...) دچار افت نمی شود و پایدار می ماند. این قابلیت به افزایش راندمان کاری و کاهش زمان انجام کار کمک می کند.

 

برخورداری از سیستم سافت استارت و سیستم محافظتی راه اندازی مجدد

سیستم سافت استارت در راه اندازی نرم و آسان این مدل مینی سنگ اثرگذار است و شروع نرم یا کمترین لرزش به معنی افزایش تمرکز کاربر در شروع کار است. سیستم محافظتی راه اندازی مجدد در زمانی که برق قطع و وصل می شود از روشن شدن مجدد دستگاه جلوگیری می کند تا از وقوع حادثه جلوگیری شود.

 

حداکثر ایمنی با بهره مندی از کلاچ ایمنی

در برخی مواقع مته در داخل قطعه کار گیر کرده و موتور دستگاه نیز نیروی لازم برای چرخاندن مته را ندارد، در این مواقع کلاچ ایمنی وارد عمل شده و دستگاه را به طور اتوماتیک خاموش می کند تا به موتور آن اسیبی وارد نشود و از صدمه دیدن کاربر نیز جلوگیری به عمل آید.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha