معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مقایسه دریل ضربه ای هیوندای مدل HP9013 و HP8213

مقایسه دریل ضربه ای هیوندای مدل HP9013 و  HP8213

اگر قصد خرید یک مدل دریل ضربه ای برای امور خانگی و نیمه صنعتی را دارید دو مدل حرفه ای و تمام عیار به شما معرفی می کنیم. دریل ضربه ای هیوندای مدل HP9013 و  HP8213 همین دو مدلی هستند که ما به شما پیشنهاد می کنیم. دو مدل خوش دست و ارگونومیک با قدرت و سرعت بالا و لرزش کم که از برند شناخته شده هیوندای عرضه شده اند. اما در نتهایت کدام مدل را انتخاب کنیم؟ کدام یک برای نوع فعالیت های شما انتخاب بهتری خواهد بود؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را در یابید.

 

قدرت و عملکرد موتور

در مورد قدرت موتور باید گفت که از لحاظ تکنولوژی های به کار رفته و فرایند ساخت هر دو مدل دارای شباهت هایی هستند. مدل HP9013 دارای توان ورودی 900 وات و مدل HP8213 دارای توان ورودی 820 وات است.

 

عملکرد گیربکس

هر دو مدل دارای گیربکس نیمه صنعتی جهت انجام مصارف خانگی و نیمه صنعتی هستند. دریل ضربه ای مدل HP9013 دارای گیربکس دو وضعیتی (دو سرعته) است؛ یعنی سرعت چرخش سه نظام در 2 دور قابل تنظیم است. اما مدل HP8213  از گیربکس تک دور بهره می برد.

 

سیستم کنترل سرعت

هر دو مدل دارای سیستم کنترل سرعت چرخش سه نظام هستند. با بهره مندی از کلید دیمر دار به کار رفته در هر دو مدل می توان سرعت چرخش سه نظام را تا 2800 دور در دقیقه تنظیم کرد.

 

سه نظام

هر دو مدل دارای سه نظام از نوع آچار خور با ظرفیت مته گیری 13 میلیمتر هستند. با برخورداری از مکانیزم چکشی که در هر دو مدل دیده می شود می توان تا قطر 25، 10 و 13 میلیمتر چوب، فرز و مصالح ساختمانی سوراخکاری کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha