معرفی به دوستان اشتراک گذاری

اینترنت اشیاء و خودروهای خودران؛ حوزه های کاری جدید بوش

اینترنت اشیاء و خودروهای خودران؛ حوزه های کاری جدید بوش

بوش از بزرگترین و معتبر ترین برند های تکنولوژی در جهان که از زمان راه اندازی آن تاکنون در خدمت صنعت برق و الکترونیک و پیشرفت تکنولوژی بوده است. بوش در سال های اخیر قدم های بزرگی در حوزه های اینترنت اشیاء و خودرو های خودران برداشته است. بوش در سال 2011 وارد عرضه رقابت در خوزه دوچرخه های برقی شد. دو شرکت مطرح ZF Lenksysteme و Siemens Hausgerate توسط بوش خریداری شد. با خریداری این دو شرکت بوش رسما اعلام کرد که قصد دارد در عرضه خودروهای خودران و اینترنت اشیاء پیشرو بماند. 

اما حوزه خودرو های خودران تنها مورد علاقه برند بوش قرار نگرفته است. بسیاری از برند ها و صنایع بزرگ دیگر نیز به فعالیت بیشتر در این حوزه علاقه مند شده اند. متخصصان و مهندسان شرکت بوش همواره در این زمینه حال توسعه فناوری های جدید بوده اند. آن ها در سال 2000 اولین رادار کنترلی خودرو را ابداع کردند. ابداعی که به عنوان یک انقلاب در صنعت خودروهای خودران محسوب می شد. مهندسان بوش همواره در تلاش برای ارتقا تکنولوژی خودروهای خودران بوده اند. بوش مدعی است که تا سال 2030 شاهد حضور خودرو های کاملا خودران در خیابان ها و بزرگراه های شهر های جهان خواهیم بود.

قطعا شرکت بوش از ظرفیت های موجود در حوزه اینترنت اشیاء در سال های اخیر بیشترین سود را خواهد بود. اینترنت اشیاء فرصت های بیشمار و فوق العاده ای برای شرکت بوش فراهم خواهد کرد تا علاوه بر بر تمرکز بر روی تولیدات پرچم دار خود در حوزه اینترنت اشیاء و ارتباط آن با خانه های هوشمند، ماشین آلات و خودروهای خودرو نیز به نتایجی مفید برسد.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha