معرفی به دوستان اشتراک گذاری

در مورد اپلیکیشن جعبه ابزار (TOOLBOX) بوش چه می دانید؟

اپلیکیشن جعبه ابزار (TOOLBOX) بوش یک اپ کاربردی است که تمامی کاربران ابزارآلات بوش به آن نیاز دارند.

در مورد اپلیکیشن جعبه ابزار (TOOLBOX) بوش چه می دانید؟

شما نیز از میلیون ها کاربری هستید که ابزارهای حرفه ای بوش را خریداری کرده و از آن استفاده می کنید؟ پس بهتر است برنامه جعبه ابزار یا TOOLBOX بوش را بر روی گوشی هوشمند و تبلت خود نصب کرده و از خدمات آن استفاده کنید. یک اپ حرفه ای و کاربری برای تمامی افرادی است که از ابزارآلات و خدمات شرکت بوش استفاده می کنند. برای دانلود این اپ می توان به به یکی از منابع Google play یا App store مراجعه کرد. در ادامه قصد داریم شما را با 10 ابزار این اپلیکیشن آشنا کنیم.

 اپلیکیشن جعبه ابزار (TOOLBOX) بوش

My tools

در این بخش شما می توانید ابزارهای بوش را  از طریق بلوتوث به اپلیکیشن متصل کنید و  به بررسی و ثبت وضعیت آن ها بپردازید.

 

Report sheet

این بخش برای ارائه گزارش کار به مشتری طراحی شده است. در این بخش تمامی مراحل انجام شده کار به همراه اطلاعات دیگر به صورت فایل pdf ذخیره کرده و برای کارفرما یا بخش حسابداری ارسال کنید.

 

Unit converter

این بخش یک قابلیت فوق العاده برای مهندسان، صنعت گران و... است. در این بخش می توان بیش از 50 واحد اندازه گیری را به یکدیگر تبدیل کرد. به عنوان مثال برای تبدیل میلیمتر به اینچ و یا اینچ به فوت می توان به این بخش مراجعه کرد.

 

Contact

در این بخش می توانید سوالات خود در مورد محصولات، خدمات پس از فروش، تعمیرات و... را با شرکت بوش در میان بگذارید.

 

Power tools and accessories

در این بخش می توانید با ابزار های برقی شرکت بوش و متعلقات آن ها آشنا شوید. کاتالوگ ها را مطالعه کرده و با متعلقات هر یک از محصولات آشنا شوید.

 

Measurement camera

از این قسمت برای عکس برداری از محل کار و وارد کردن فواصل و زویا مستقیما بر روی عکس اشتفاده کرد. همچنین می توان نکات مربوط به عکس را یادداشت کرد و آن ها از طریق ایمیل ارسال کرد.

 

Building documetation

مهندسین عمران و معماری می توانند پروژه های خود و سفارشات مشتری را به صورت سند و گزارش کار تهیه کنند. برای سفارشات جدید پروژه ایجاد کنند و مراحل پیشرفت پروزه های قبلی را ثبت کنند.

 

Repair collection

در این بخش می توانید مستقیما از طریق اپلیکیشن برای ابزار خود درخواست تعمیر کنید.

 

Dealer locator

در این قسمت نزدیک ترین فروشگاه های ابزارآلات و تجهیزات بوش به شما معرفی می شود. همچنین مشخصات فروشگاه ها، اطلاعات تماس و موقعیت دقیق آن ها را به شما ارائه می دهد.

 

3-year warranty

با ثبت مشخصات ابزار بوش خود در این قسمت آن را تا 3 سال گارانتی کنید.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha