معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی سنباده لرزان بوش مدل gex 125-1 ae

نقد و بررسی سنباده لرزان بوش مدل gex 125-1 ae

سنباده لرزان یا سنباده برقی یک ابزار دقیق و قدرتمند برای سنباده زنی و پرداخت کاری در صنعت چوب و مبلمان است. سنباده لرزان در انواع گرد و تخت به بازار عرضه می شوند که هر کدام دارای قابلیت های و کارکرد تقریبا مشابه هستند. از سنباده لرزان گرد بیشتر برای پرداخت کاری و صیغل کاری و از سنباده لرزان تخت برای لایه برداری استفاده می شود. از فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید یک سنباده لرزان می توان به قدرت و سرعت بالای سنباده زنی، سیستم مکرو فیلتر، قابلیت اتصال به جارو برقی، ترمز الکترونیکی و طراحی ارگونومیک و کم حجم اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم مدلی را معرفی و بررسی کنیم که تمام این قابلیت ها را دارد؛ سنباده لرزان بوش مدل gex 125-1 ae یک دستگاه سنباده زنی کارآمد و ایده آل است.

 

کاربری متنوع

از این ابزار نجاری علاوه بر پرداخت کاری و سنباده زنی سطوح چوبی در پولیش کاری بدنه خودرو نیز استفاده می شود. عموما مدل های سنباده لرزان گرد دارای ظرافت بالا در سنباده زنی و پرداخت کاری هستند و به همین دلیل برای کار بر روی سطوح مختلف مناسب اند.

 

قدرت بالا و عملکرد مناسب

این مدل سنباده لرزان بوش دارای موتور قدرتمند با توان ورودی 250 وات است. موتور قدرتمند این دستگاه قادر است یک صفحه را به لرزش در آورده و یک صفحه به چرخش در آورد. صفحه در حال گردش آثار ناشی از سنباده کاری و پرداخت کاری بر روی سطوح مختلف را به حداقل رسانده و کیفیت کار را افزایش می دهد.

 

سیستم کنترل لرزش

تعداد لرزش صفحه گرد این سنباده از 7500 تا 12000 ارتعاش در دقیقه قابل تنظیم است. سرعت ارتعاش این دستگاه با توجه به نوع عملیات سنباده زنی قابل تنظیم است که این نیز یک قابلیت کاربردی و مفید محسوب می شود.

 

سیستم ماکروفیلتر

یک سیستم فوق العاده که در سنباده لرزان بوش مدل gex 125-1 ae به کار رفته است. وظیفه این سیستم مکش تمامی ذرات و براده های حاصل از عملیات سنباده کاری و پرداخت کاری است. با بهره مندی از این سیستم سلامت کاربر افزایش یافته و کار با سعولت بیشتری انجام می شود و همچنین طول عمر قطعات دستگاه به شکل محسوسی افزایش می یابد.

 

سیستم Click & Clean

یک قابلیت منحصر بفرد دیگر که در معدود مدل های سنباده لرزان دیده می شود اما خوشبختانه این قابلیت کاربردی در مدل gex 125-1 ae بوش به کار رفته است. با بهره مندی از این سیستم محل سنباده کاری از گرد و غبار پاکسازی شده تا علاوه بر افزایش دید کاربر بر طول عمر قطعات ابزار نیز افزوده شود و همچنین سلامتی کاربر در حین کار حفظ شود.

 

قابلیت اتصال ولکرو

با بهره مندی از این قابلیت در سنباده لرزان مدل gex 125-1 ae بوش می توان به آسانی صفحه سنباده را نصب و یا تعویض نمود. 

 

سیستم ترمز الکترونیکی

این سیستم وظیفه دارد از پرداخت بیش از حد قطعه کار جلوگیری کند. با برخورداری از این قابلیت می توان از عدم آسیب به قطعه کار در پرداخت بیش از حد اطمینان حاصل کرد.

 

قابلیت اتصال به جارو برقی صنعتی

در بخش انتهایی این دستگاه قسمتی برای اتصال دستگاه مکنده یا جارو برقی صنعتی به ابزار طراحی شده است. با اتصال جارو برقی یا مکنده یه دستگاه می توان تمامی گرد و غبار و ذرات حاصل از سنباده زنی را جمع آوری کرد تا از ورود ان به داخل دستگاه جلوگیری شود.

 

طراحی ارگونومیک

طراحی جمع و جور و ارگونومیک این دستگاه موجب سهولت در کاربری آن شده است. دسته این مدل سنباده دارای طراحی ارگونومیک و روکش لاستیکی نرم است که از تعریق و لغزش دستان کاربر در حین کار جلوگیری می کند.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha