معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی اره عمود بر توسن مدل 5056J

نقد و بررسی اره عمود بر توسن مدل 5056J

اره عمود بر در مصارف مختلف از جمله برش چوب و برش سبک فلزات مورد استفاده قرار می گیرد. اره عمود بر یک ابزار برقی یا شارژی پر مصرف و پرکاربرد در صنعت نجاری است که تقریبا در هر کارگاه نجاری مشاهده می شود. به دلیل بهره مندی از برش دقیق و سریع در زوایا و اشکال مختلف و همچنین قابلیت برش پاندولی در بیشتر عملیات های برش چوب در صنعت نجاری کاربرد دارد. اره عمود بر توسن مدل 5056J نیز از همین قابلیت ها و ویژگی ها برخوردار است. این ابزار برقی در واقع قوی ترین مدل اره عمود بر شرکت توسن است که در کشور چین تولید و عرضه شده است. ویژگی بارز این دستگاه قیمت بسیار مقرون بصرفه نسبت به قدرت و کارایی است. در ادامه به نقد و بررسی این محصول حرفه ای می پردازیم.

 

قابیت برش فارسی

برش فارسی به معنی برش 45 درجه است. مانند بسیاری از مدل های اره عمود بر، به کمک این مدل نیز می توان برش های زاویه دار بر روی چوب ایجاد کرد. این کار به راحتی با حرکت اره عمود بر در زوایای مختلف انجام می شود.

 

موتور قدرتمند 650 وات

موتور نیرومند این دستگاه دارای توان ورودی 650 وات است. این موتور قدرتمند نیروی لازم برش برش انواع سطوح چوبی، پلاستیکی و فلزی را فراهم می کند. با بهره مندی از این موتور 650 واتی می توان سطوح چوبی را با ظرفیت برش 100 میلیمتر و سطوح فلزی را نیز با ظرفیت برش 6 میلیمتر برش داد.

 

دارای 4 حالت حرکت پاندولی

حرکت پاندولی به معنی حرکت تیغه اره در جهت های جلو و عقب است. اکثر مدل های اره عمود بر دارای 3 حالت حرکت پاندولی هستند اما این مدل از کلید برش پاندولی در 4 حالت برخوردار است تا با سرعت و سهولت بیشتری انواع عملیات برش را انجام داد. اما باید توجه کنید که استفاده از حالت پاندولی حرکت تیغه برای برش های دقیق توصیه نمی شود.

 

برخورداری از سیستم کنترل سرعت

این ابزار برقی دارای شستی دیمردار است؛ بنابراین می توان سرعت حرکت رفت و برگشتی تیغه اره را 700 تا 3000 بار در دقیقه تنظیم کرد. با برخورداری از این قابلیت می توان برای هر عملیات برش، سرعت مناسبی تنظیم کرد.

 

بهره مندی از قابلیت قفل کن سوییچ در حالت روشن

با بهره مندی از این قابلیت می توانید سوییچ را در حالتی که دستگاه روشن است قفل کرده و با راحتی بیشتری کار را ادامه دهید. این قابلیت با فشردن کلید نزدیک به سوییچ (پاور) فعال می شود.

 

طراحی فوق العاده و ارگونومیک

بدنه این دستگاه دارای طراحی ارگونومیک خطی است تا بتوان از آن در حالات مختلف به راحتی استفاده کرد. دسته این دستگاه دارای روکش لاستیکی ضد تعریق و ضد لغزش که به راحتی کاربر هنگام کار می افزاید. همه چیز به نحوی کنار هم طراحی شده تا این ابزار دارای کم ترین حجم و وزن باشد تا به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha