معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی سشوار صنعتی بوش مدل ghg 500-2

نقد و بررسی سشوار صنعتی بوش مدل ghg 500-2

سشوار صنعتی یک ابزار برقی است که از نظر ظاهری شباهت زیادی به سشوار های معمولی دارد اما دارای کاربرد صنعتی است. المنت و دمنده دو بخش اصلی سشوارهای صنعتی هستند. وظیفه المنت تولید گرما و وظیفه دمنده انتقال گرمای تولید شده به بیرون از دستگاه است. از سشوار صنعتی در صنایع بسته بندی، گرم کردن و شکل دادن به لوله های پلاستیکی، خشک کردن و زدودن رنگ از سطوح مختلف، جوشکاری، قلع کاری، لحیم کاری، شرینگ کردن و... استفاده می شود. در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم به معرفی و بررسی یکی از بهترین مدل های سشوار صنعتی بازار ابزار ایران بپردازیم. یک ابزار برقی پرطرفدار و پرقدرت محصول شرکت شناخته شده بوش که در تولید و عرضه ابزارآلات و تجهیزات صنعتی یک شرکت بی رقیب در اکثر محصولات است.

 

تنظیم میزان دما و حجم هوای خروجی

یک سشوار صنعتی کارآمد دارای قابلیت تنظیم دما و میزان هوای خروجی است که خوشبختانه سشوار صنعتی بوش مدل ghg 500-2 از آن برخوردار است. به کمک کلید دو وضعیتی قرار گرفته بر روی بدنه دستگاه می توان حرارت تولیدی را در دمای 300 و 500 درجه تنظیم کرد. همچنین حجم هوای خروجی توسط مکنده نیز از 240 تا 450 لیتر بر دقیقه قابل تنظیم است.

 

محافظ حرارتی جدا شدنی

در قسمت جلویی دستگاه و در نزدیکی نازل یک محافظ حرارتی وجود دارد که قابلیت جدا شدن از دستگاه را نیز دارد. این پوشش محافظ حرارتی از آسیب رسیدن به دست کاربر هنگام لمس این قسمت جلوگیری می کند. برای استفاده راحت تر از دستگاه در فضاهای تنگ و محدود می توان محافظ حرارتی را از آن جدا کرد.

 

موتور قدرتمند و کیفیت ساخت بالا قطعات

موتور قدرتمند این دستگاه دارای توان ورودی 1600 وات است. این موتور قدرتمند انرژی لازم برای تولید حرارت حداکثر 500 درجه سانتی گراد را دارد. موتور و قطعات داخلی این مدل سشوار صنعتی از بهترین نوع آلیاژها و مطابق با آخرین استاندارد های جهانی ساخته شده اسند تا دارای دوام و طول عمر بالایی باشند.

 

خاموشی اتوماتیک هنگام افزایش بیش از حد دما

سیستم گرمایشی این دستگاه در مواقعی که حرارت بیش از اندازه بالا می رود به طور خودکار خاموش می شود. با برخورداری از این قابلیت از آسیب رسیدن به موتور و قطعات در این شرایط جلوگیری شده و همچنین بر ایمنی کاربر نیز افزوده می شود.

 

طراحی ارگونومیک و کاربری آسان

دسته این مدل سشوار صنعتی دارای ارگونومی بسیار خوبی است تا تا خستگی کاربر در حین کار به حداقل برسد. روکش لاستیکی نرم و ضد تعریق به کار رفته در دسته نیز موجب سهولت در کاربری این دستگاه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha