معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی اره پروفیل بر بوش مدل gco 14-24

نقد و بررسی اره پروفیل بر بوش مدل gco 14-24

اره پروفیل بر یک ابزار پرمصرف و پرکاربرد در صنعت آهنگری است که در ساخت درب و پنجره های فلزی کاربرد بسیاری دارد. از اره پروفیل بر برای برش انواع آهن، پروفیل های فلزی، قطوطی و سایر مواد فلزی سخت استفاده می شود. اره پروفیل بر قادر است عملیات برش مواد سخت را با سرعت و دقت بالا و در اشکال و زوایای مختلف انجام دهد. در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد معرفی و بررسی اره پروفیل بر بوش مدل gco 14-24 یکی از جدید ترین و قدرتمند ترین مدل های پروفیل بر محصول شرکت شناخته شده بوش را داریم. با ما همراه باشید.

 

معرفی اره پروفیل بر بوش مدل gco 14-24

از جدیدترین مدل های اره پروفیل بر شرکت بوش که به موتور قدرتمند 2400 وات و صفحه برش گرد به قطر 355 میلیمتر مجهز می باشد. موتور قدرتمند این ابزار برقی قادر است صفحه برش 355 میلیمتری را با سرعت 3800 دور در دقیقه در حالت آزاد به چرخش در آورد. سرعت 3800 دور در دقیقه سرعت بالایی محسوب شده و برای برش سخت ترین مواد فلزی در اشکال مختلف ازط جمله مستطیل، گرد و مربع مناسب است. این اره پروفیل بر برای مصارف صنعتی از جمله ساخت درب و پنجره و ساخت خودرو کاربرد دارد.

 

طراحی ارگونومیک و سبک

پروفیل بر بوش مدل gco 14-24 دارای طول 480، عرض 290 و پهنای 90 میلیمتر است. به دلیل مهندسی منحصربفرد در طراحی این مدل و بهره مندی از ارگونومی عالی و وزن سبک حدود 18 کیلوگرم دارای سهولت بالا در استفاده و جابجایی است. یک ابزار برقی کم حجم و سبک که برای سخت ترین عملیات های برش طراحی شده است.

 

عملکرد مطلوب و ظرفیت برش بالا

این اره پروفیل بر به دلیل برخورداری از موتور قدرتمند و سرعت بالا قادر است سخت ترین مواد را با سرعت و دقت بالا و در اشکال مختلف برش دهد. ظرفیت برش پروفیل های L شکل برابر با 130*130 میلیمتر، ظرفیت برش مستطیل 196*100 میلیمتر، ظرفیت برش مربع 119*119 میلیمتر است.
 
 
ایمنی بالا و کاربری آسان

 این مدل اره پروفیل بر به سیستم کنترل استارت (شروع نرم) مجهز می باشد. با بهره مندی از این سیستم، دستگاه هنگام راه اندازی کمترین لرزش را ایجاد کرده و در نتیجه کنترل و تسلط کاربر حفظ می شود. صفحه برش 355 میلیمتر این دستگاه دارای یک گارد محافظ مقاوم است که در مواقع آسیب دیدن صفحه برش از پرتاب به سمت کاربر و محیط کار جلوگیری می کند. ین دستگاه همچنین به سیستم قفل کن ایمنی مجهز شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha