معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مقایسه پولیش بوش مدل gpo 14 ce و پولیش رونیکس مدل 6110

مقایسه پولیش بوش مدل gpo 14 ce و پولیش رونیکس مدل 6110

برای براق کردن و جلوه دادن سطوح فلزی و تعمیر و رنگ آن ها به یک دستگاه پولیش نیاز دارید. یک دستگاه پولیش خوب باید از سرعت و کیفیت بالا در پولیش کاری سطوح مختلف برخوردار باشد. در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد معرفی و بررسی دو مدل پولیش حرفه ای و کارآمد را داریم. پولیش بوش مدل gpo 14 ce و پولیش رونیکس مدل 6110 با ویژگی ها و امکانات فوق العاده که کیفیت و سرعت مطلوب در پولیش کاری را به کاربران ارائه می دهند. با ما در ادامه همراه باشید تا این دو مدل حرفه ای پولیش را با هم بررسی و مقایسه کنیم.

 

معرفی پولیش بوش مدل gpo 14 ce

از مدل های پرفروش و پرطرفدار پولیش که توسط برند شناخته شده بوش طراحی و عرضه شده است. نقطه قوت این محصول طراحی ارگونومیک و دسته خوش دست با روکش نرم آن است. با موتور قدرتمند 1400 وات و حداکثر 3000 لرزش در دقیقه برای پولیش کاری سطوح مختلف از جمله سطوح فلزی بسیار مناسب است.

 

معرفی پولیش رونیکس مدل 6110

با قابلیت تنظیم ارتعاش جهت سنباده کاری و پولیش کاری سطوح مختلف که از توان ورودی 1200 وات و نرخ لرزش 3000 در دقیقه برخوردار است. از بهترین مدل های پولیش شرکت رونیکس که در کشور کره جنوبی طراحی و ساخته شده است. این محصول به همراه دو پد پولیش اسفنجی و بره ای به مصرف کنندگان عرضه می شود.

 

مقایسه قدرت و عملکرد

پولیش بوش در مقایسه با پولیش رونیکس دارای توان بالاتری است. هر دو مدل دارای موتور قدرتمند صنعتی هستند اما مدل رونیکس دارای گیربکس صنعتی و بلبرینگ های مقاوم ضد غبار از نوع NSK و ساخت کشور ژاپن است. 

 

سرعت و صفحه پولیش

هر دو مدل پولیش دارای سیستم کنترل سرعت هستند. سرعت ارتعاش صفحه پولیش در هر دو مدل در 6 حالت مختلف قابل تنظیم است. با افزایش سرعت پولیش می توان سطوحی که دارای سختی، چسبناکی و خشنی بالایی هستند را به راحتی شستشو و جلا داد. سرعت لرزش مدل بوش از 700 تا 3000 و سرعت لرزش مدل رونیکس از 600 تا 3000 دور در دقیقه قابل تنظیم است. هر دو دستگاه دارای صفحه پولیش 180 میلیمتری هستند.

 

ایمنی و ارگونومی

همان طور که پیش تر هم اشاره شد نقطه قوت پولیش gpo 14 ce بوش، طراحی ارگونومیک و خوش دست آن است. این دستگاه دارای یک دسته اصلی و یک دسته D شکل با طراحی ارگونومیک و روکش لاستیکی نرم است که سهولت در کاربری را افزایش می دهد. پولیش 6110 رونیکس نیز دارای یک دسته اصلی و یک دسته D شکل با ارگونومی عالی و طراحی استاندارد است. 

بر روی بدنه هر دو ابزار قسمتی برای تهویه هوا و خنک کردن موتور وجود دارد. این قسمت مهم دستگاه باعث افزایش طول عمر دستگاه شده و از بروز حادثه جلوگیری می کند. وجود سیستم سافت استارت (شروع نرم) در مدل بوش از ایجاد لرزش ناگهانی در هنگام روشن شدن جلوگیری کرده و ایمنی و راحتی کاربر را افزایش می دهد. پولیش رونیکس یک قابلیت منحصربفرد برای سهولت بیشتر در کاربری و افزایش راندمان کاری دارد؛ این دستگاه دارای روکش پلاستیکی ضد حرارت بر روی گیربکس است که موجب راحتی بیشتر در پولیش کاری کمک می کند.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha