معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی دریل بتن کن دیوالت مدل D25762K

نقد و بررسی دریل بتن کن دیوالت مدل D25762K

در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم به معرفی یک دریل بتن کن حرفه ای و با کیفیت بپردازیم. یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین مدل های دریل بتن کن از خانواده ابزار های برقی شرکت شناخته شده دیوالت است. یک دریل برقی مجهز به حالت پیستونی جهت ایجاد ضربات متناوب و قوی برای سوراخکاری و تخریب مصالح ساختمانی است. دریل بتن کن دیوالت مدل D25762K به موتوری قدرتمند با توان ورودی 1500 وات و سرعت 125 تا 250 دور در دقیقه است. در ادامه این دریل برقی را در مواد مختلف مورد بررسی قرار می دهیم. 

 

برخورداری از سیستم کنترل سرعت

این محصول از یک سیستم پیشرفته جهت کنترل میزان سرعت و ضربه برخوردار است. با برخورداری از این سیستم می توان سرعت دستگاه را از 125 تا 250 دور در دقیقه و تعداد ضربات را از 1150 تا 2304 ضربه در دقیقه تنظیم کرد. سرعت و ضربه می تواند بر اساس میزان سختی ماده و نوع عملیات تغییر کند.

 

قدرت تخریب بالا و عملکرد مطلوب

این دستگاه به دلیل برخورداری از سیستم ابزار گیری 5 شیار SDS MAX و موتور قدرتمند 1500 وات دارای قدرت تخریب بالا و عملکرد مطلوبی است. در هر بار ضربه به سطوح مختلف انرژی معادل 3 تا 18 ژول آزاد می شود. به کمک این دریل بتن کن می توان تا قطر 52 میلیمتری مصلح ساختمانی سوراخکاری کرد. به دلیل استفاده مته های پنج شیار می توان حفره هایی بزرگ ایجاد کرد.

 

ایمنی و سهولت در کاربری

این ابزار برقی به سیستم قفل کن سوییچ در حالت روشن مجهز می باشد؛ با بهره مندی از قابلیت می توان در فعالیت های مداوم و طولانی مدت بدون احساس خستگی از دستگاه استفاده کرد. سیستم ضد لرزش AVC به کار رفته در این مدل از انتقال لرزش به دستان کاربر جلوگیری کرده و در نتیجه راندمان کاری افزایش می یابد. سیستم کلاچ دو مرحله ای و سیستم توقف خودکار هنگام گیر کردن مته در قطعه کار نیز دو ویژگی عالی و منحصربفرد این دستگاه هستند. دسته اصلی و دسته کمکی این دستگاه دارای طراحی ارگونومیک و استاندارد است که موجب افزایش سهولت در کاربری شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha