معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی پیچگوشتی شارژی بوش مدل go

نقد و بررسی پیچگوشتی شارژی بوش مدل go

اولین و تاکنون تنهاترین پیچ گوشتی هوشمند جهان ساخته شرکت شناخته شده بوش است. این مدل پیچ گوشتی شارژی از تمام مدل های پیچ گوشتی در رده خود دارای 4 برابر قدرت بیشتری است. پیچگوشتی شارژی بوش مدل go توسط باتری لیتیوم یون با ولتاژ 3.6 ولت و ظرفیت 1.5 آمپر ساعت تغذیه می شود. در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم این مدل حرفه ای و پرفروش را از همه جوانب بررسی کنیم.

 

عملکرد باتری و تامین انرژی

همان طور اشاره شد این مدل از باتری لیتیوم یون 3.6 ولتی با ظرفیت 1.5 آمپر تغذیه می شود. برای هر بار شارژ باتری این مدل به حدود 90 دقیقه وقت نیاز است. این مدل پیچ گوشتی شارژی از طریق کابل Micro USB شارژ می شود. با بهره مندی از نمایشگر میزان شارژ می توان از میزان شارژ باقی مانده باتری دستگاه اطلاع یافت.

 

قابلیت کنترل گشتاور

خوشبختانه این ابزار شارژی از سیستم کنترل گشتاور برخوردار است. با استفاده از این سیستم می توان گشتاور اعمال شده بر روی انواع پیچ را تا 5 نیوتون متر تنظیم کرد. 

 

موتور قدرتمند و عملکرد عالی

موتور قدرتمند 3.6 ولت این مدل برای باز و بسته کردن انواع پیچ مناسب است. به کمک سری های مختلفی که همراه این محصول عرضه می شوند می توان انواع پیچ تا قطر 5 میلیمتر را باز و بسته کرد. سری های پیچ گوشتی از طریق ابزارگیر 6 گوش 1.4 اینچ به دستگاه متصل شده و در مصارف مختلف به کار می روند.

 

طراحی مناسب و ارگونومیک

به دلیل برخورداری از طراحی ارگونومیک خطی می توان از این مدل در فضاهای محدود و مکان دسترسی به آن ها دشوار است به راحتی استفاده کرد. استفاده از روکش لاستیکی ضد لغزش و تعریق بر روی بدنه این مدل موجب راحتی کار با آن شده است. بدنه این پیچگوشتی شارژی به گونه ای طراحی شده که به راحتی بر روی دست قرار گرفته و از لغزش دست جلوگیری می کند. وزن سبک و طراحی جمع و جور این مدل موجب افزایش تسلط و راحتی کاربر در انجام کارهای فنی شده است.

 

برخورداری از سیستم Push & Go

این یک سیستم هوشمند فوق العاده است که برای بار در یک ابزار شارژی به کار رفته است. با بهره مندی از این سیستم فقط با فشار دادن سری پیچ گوشتی بر روی پیچ، دستگاه روشن شده و شروع به چرخیدن می کند. بنابراین دیگر در این مدل خبری از کلید روشن خاموش نیست. این سیستم موجب سهولت و سرعت بیشتر و در نتیجه افزایش راندمان کاری می شود.

 

به همراه مجموعه سری پیچ گوشتی

این مدل پیچ گوشتی شارژی به همراه رابط نگهدارنده و 32 عدد سری پیچ گوشتی شامل سری پیچ گوشتی ستاره ای، دوسو، چهارسو، چهار گوش، شش گوش و چهارسوی خاردار به خریداران عرضه می شود. این محصول و تمامی متعلقات آن به صورت یک پک حرفه ای در یک کیف حمل مقاوم و بادوام به خریداران عرضه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha