معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مقایسه دو مدل مینی فرز

مقایسه مینی فرز بوش مدل GWS 9-125 S و دیوالت مدل DWE4050

مقایسه مینی فرز بوش مدل GWS 9-125 S و دیوالت مدل DWE4050

در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم دو مدل حرفه ای و پرطرفدار مینی فرز از دو شرکت بوش و دیوالت را معرفی و مقایسه کنیم. مینی فرز بوش مدل GWS 9-125 S و مینی فرز دیوالت مدل DWE4050 از بهترین مدل های مینی فرز موجود در سایت ایران بوش که به از کارکرد ایده آل، قدرت و ایمنی بالا، ارگونومی عالی و همچنین سرعت برش بالا برخوردار هستند. در ادامه همراه ما باشید.

 

معرفی مینی فرز بوش مدل GWS 9-125 S

موتور قدرتمند 900 وات این مدل مینی سنگ بوش برای انجام کارهای سخت طراحی شده است. یک مینی فرز با قابلیت های مختلف از جمله قابلیت تنظیم سرعت، ری استارت خودکار و طراحی ارگونومیک برخوردار است. موتور قدرتمند این مدل قادر است صفحه برش 115 یا 125 میلیمتر را با حداکثر سرعت 11000 دور در دقیقه به حرکت در آورد. این مدل به دلیل طراحی جمع و جور و سبک و در عین حال توان و سرعت بالا در برش مورد توجه کاربران قرار گرفته است. 

 

معرفی مینی فرز دیوالت مدل DWE4050

یک مدل کارآمد و پرطرفدار مینی سنگ محصول شرکت دیوالت که از موتور قدرتمند با توان 800 وات و صفحه برش 115 میلیمتری برخوردار است. این مدل به قدری فشرده و سبک طراحی شده که می توان از آن در فضاهای محدود به راحتی استفاده کرد. البته این طراحی فشرده بر قدرت و سرعت دستگاه اثری نداشته و در عین سبک و کم حجم بودن یک مینی فرز قدرتمند و سریع در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. 

 

مقایسه دو محصول

در اولین مقایسه به بررسی توان دو مدل می پردازیم. توان موتور مدل دیوالت برابر با 800 وات و توان مدل بوش برابر با 900 وات است. بنابراین مدل بوش توان مسبتا بالاتری دارد و این توان بالاتر در عملیات های سنگین و تحت فشار کاری خود را نشان می دهد. دومین تفاوت بین این دو محصول در سرعت آن ها است. اگر چند سرعت مدل دیوالت (11800 دور در دقیقه) از حداکثر سرعت مدل بوش (11000 دور در دقیقه) نیز بیشتر است اما مدل دیوالت فاقد سیستم کنترل سرعت است. به کمک کلید کنترل سرعت به کار رفته در مدل بوش می توان سرعت آن را متناسب با نوع برش از 2800 تا 11000 دور در دقیقه تغییر دارد.

اما این دو مدل شباهت هایی نیز با هم دارند. هر دو مدل مینی فرز به صفحه برش 115 میلیمتر مجهز هستند. هر دو آن ها دارای عایق دوبل و سیستم ضد گرد و غبار هستند. در هر دو مدل دسته ارگونومیک با روکش نرم لاستیکی در دو طرف دستگاه قابل نصب است. قطر صفحه برش قابل استفاده در مدل دیوالت و بوش 115 میلیمتر است اما در مدل بوش می توان از صفحه برش با قطر 125 میلیمتر هم استفاده کرد.

مینی فرز GWS 9-125 S به سیستم اتو استاپ مجهز می باشد. به بهره مندی از این سیستم هنگام قطع و وصل شدن و نوسان جریان برق دستگاه به طور اتوماتیک خاموش شده تا به موتور و قطعات داخلی آن آسیبی وارد نشود و ایمنی کاربر را نیز افزایش می دهد. هر دو مدل جهت کاهش دمای موتور و افزایش راندمان کاری دارای طراحی خنک کننده مستقیم بر روی بدنه هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha