معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی فرز سنگبری دیوالت

نقد و بررسی فرز سنگبری دیوالت مدل DWE492

نقد و بررسی فرز سنگبری دیوالت مدل DWE492

اگر هنوز فرز سنگبری ایده آل خود را پیدا نکرده اید بهتر است پس از مطالعه این مقاله تصمیم نهایی خود را بگیرید. در نقد و بررسی فرز سنگبری دیوالت مدل DWE492 به نتیجه خواهید رسید که این مدل به درد شما می خورد یا خیر؟

 

معرفی فرز سنگبری دیوالت مدل DWE492

یک مدل حرفه ای و کارآمد سنگ فرز محصول شرکت دیوالت که به موتور قدرتمند به توان 2200 وات مجهز می باشد. این مدل فرز سنگبری به صفحه برش 230 میلیمتر مجهز می باشد که با سرعت 6500 دور در دقیقه به چرخش در می آید. این محصول به همراه دسته کمکی به خریداران عرضه می شود که در دو طرف دستگاه قابل نصب است.

 

مزایای محصول

به دلیل توان و سرعت بالا در برش و ساب انواع سنگ، کاشی، سرامیک، گچ و... مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل فرز سنگبری دیوالت از نسل جدید زغال با بهره مندی از تکنولوژی Pop-off برخوردار است. به کمک قفل اسپیندل به کار رفته در این مدل می توان صفحه برش دستگاه را به آسانی و با ایمنی بالا تعویض کرد. سیم پیچی استاتور در این مدل با روکش با کیفیتی پوشیده شده تا در برابر خوردگی و زنگ زدگی در امان باشد. 

چرخ دنده های این مدل دارای قابلیت ضد سایش هستند و از طول عمر بالا برخورداراند. این سیستم همچنین از سیستم ضد گرد و غبار برخوردار است تا از ورود گرد و غبار به داخل دستگاه جلوگیری شده و طور عمر موتور افزایش یابد. جازغالی این مدل سنگ فرز در موقعیتی مناسب قرار گرفته تا به کاربر به آسانی زغال را تعویض کند. از ویژگی های عالی این مدل برخورداری آن از طراحی ارگونومیک در قسمت بدنه و دسته است.

دسته کمکی که به همراه این محصول عرضه می شود نیز دارای طراحی ارگونومیک و روکش لاستیکی ضد تعریق است و همچنین در دو طرف دستگاه قابل نصب است. این مدل سنگ فرز دیوالت برای افرادی که به مدت طولانی از آن استفاده می کنند نیز یک قابلیت عالی دارد؛ قابلیت قفل کن سوییچ در حالت روشن به کاربر این امکان را می دهد تا با قفل کردن کلید پاور در وضعیت روشن بتواند ساعت ها بدون ایجاد خستگی از دستگاه استفاده نماید.

 

معایب محصول

شاید بزرگترین ضعف این دستگاه عدم وجود سیستم کنترل سرعت باشد. در عملیات های برشکاری و ساب زنی، امکان تنظیم سرعت دستگاه متناسب با نوع عملیات یک ویژگی حائز اهمیت است که متاسفانه این محصول دیوالت از آن محروم است. سرعت این دستگاه در حالت آزاد برابر با 6500 دور در دقیقه است.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha