معرفی به دوستان اشتراک گذاری

دریل بتن کن نک مدل 9526 HC

نقد و بررسی دریل بتن کن نک مدل 9526 HC

نقد و بررسی دریل بتن کن نک مدل 9526 HC

اگر به دنبال یک مدل دریل بتن کن کارآمد و مقرون بصرفه هستید پیشنهاد ما دریل بتن کن نک مدل 9526 HC است. این مدل دریل بتن کن دارای مکانیزم چکشی جهت تخریب انواع مصالح ساختمانی است. از این مدل بتن کن می توان در سه حالت چکشی، سوراخکاری و چکشی به همراه سوراخکاری استفاده کرد.

 

نقد و بررسی دریل بتن کن مدل 9526 HC نک

یک دریل قدرتمند و کارآمد از موتور 950 وات برخوردار است. این موتور قدرتمند قادر است مته را با سرعت حداکثر 1100 دور در دقیقه در دو حالت چپگرد و راستگرد به چرخش در آورد. به کمک این ابزار برقی می توان حداکثر 3200 ضربه در دقیقه به سطوح سیمانی، بتنی و... وارد کرد. ظرفیت سوراخکاری در بتن برای این مدل برابر با 24 میلیمتر است بنابراین با استفاده از این دستگاه می توان تا قطر 24 میلیمتری بتن را مته کاری کرد. نوع مته گیر در این مدل از نوع چهار شیار با بهره مندی از تکنولوژی sds به معنی ضربه پذیری است. 

خوشبختانه این مدل دریل بتن کن نک از سیستم کنترل سرعت الکترونیکی برخوردار بوده و می توان سرعت موتور را از 0 تا 1100 دور در دقیقه در عملیت های مختلف تنظیم کرد. این محصول دارای طراحی ارگونومیک به ویژه در قسمت دسته است تا سهولت در کاربری افزایش یافته و کاربر به مدت طولانی بدون خستگی از ابزار استفاده کند. 

این مدل دریل چکشی دارای وزنی معادل 2.6 کیلوگرم است و در بازار ابزارآلات به عنوان دریل 3 کیلویی شناخته می شود. به همراه این محصول شرکت نک یک کیف حمل پلاستیکی، سه نظام اضافه، رابط، گریس، سه مته از نوع الماسه، قلم سر تخت، قلم نوک تیز و دفترچه راهنما به خریداران ارائه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha