معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مقایسه فرز آهنگری هیوندای و آاگ

مقایسه فرز آهنگری هیوندای مدل 3228G و آاگ مدل WS 24-180V

مقایسه فرز آهنگری هیوندای مدل 3228G و آاگ مدل WS 24-180V

دو مدل حرفه ای فرز آهنگری که از آن ها به منظور برش و ساب انواع فلز استفاده می شود. دو مدل فرز آهنگری محصول شرکت هیوندای و آاگ که از قابلیت ها و امکانات منحصربفردی برخوردار هستند. در ادامه این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم به معرفی اجمالی و مقایسه این دو مدل سنگ فرز بپردازیم.

معرفی فرز آهنگری هیوندای مدل 3228G

یک مدل قدرتمند و کارآمد فرز آهنگری محصول شرکت هیوندای است. این مدل سنگ فرز آهنگری از موتور قدرتمند با توان 2200 وات برخوردار است. این موتور قدرتمند قادر است صفحه برش 180 میلیمتر را با سرعت 7600 دور در دقیقه به حرکت در آورد.

معرفی فرز آهنگری آاگ مدل WS 24-180V

 یک ابزار برقی با توان 2400 وات و سرعت برش 8500 دور در دقیقه می باشد. ابزاری با طراحی دقیق و ارگونومیک که جهت برش و ساب انواع فلز کاربرد دارد. 

مقایسه دو مدل فرز آهنگری

قطعا توان هر ابزار برقی از فاکتورهای مهم خرید آن محصول به شمار می آید. فرز آهنگری آاگ مدل WS 24-180V در مقایسه با فرز آهنگری هیوندای مدل 3228G دارای توان خروجی بالاتری است. بنابراین در میزان سرعت چرخش صفحه نیز برتری برای مدل آاگ است. سرعت چرخش صفحه در مدل آاگ برابر با 8500 دور در دقیقه و در مدل هیوندای برابر با 7600 دور در دقیقه است. متاسفانه هیچ کدام از دو مدل از سیستم کنترل سرعت برخوردار نبوده و دارای سرعت ثابت هستند.

هر دو دستگاه دارای سیستم خنک کننده داخلی هستند. با برخورداری از این سیستم می توان از دسگاه با بهره وری بالاتر و طول عمر بیشتر استفاده کرد. هر دو مدل سنگ فرز دارای قفل اسپیندل جهت تعویض آسان و ایمن صفحه برش هستند. به کمک قفل کن سوییچ به کار رفته در مدل هیوندای می توان از سوییچ را در حالت روشن قفل کرد و به مدت طولانی بدون ایجاد خستگی از دستگاه استفاده نمود. 

هر دو دستگاه در صنعت ساختمان و صنعت آهنگری برای برش، پرداخت و ساب زنی انواع فلزات و یا برداشتن مواد اضافه بر روی یک قطعه استفاده کرد. در مقایسه وزن دو محصول مدل آاگ با داشتن وزن 5.3 کیلوگرمی از مدل هیوندای با وزنی برابر با 5.5 کیلوگرم کمی سبک تر است. حداکثر قطر صفحه مورد استفاده در هر دو مدل برابر با 180 میلیمتر است. به کارگیری چرخ دنده های فلزی مقاوم در ساختار هر دو مدل باعث افزایش راندمان کاری و طول عمر موتور آن ها شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha