معرفی به دوستان اشتراک گذاری

راهنمای خرید کارواش خانگی هیوندای مدل HP1820

راهنمای خرید کارواش خانگی هیوندای مدل HP1820

راهنمای خرید کارواش خانگی هیوندای مدل HP1820

از مدل های کارواش خانگی محصول شرکت هیوندای است. این مدل کارواش به موتور قدرتمند 1800 وات مجهز است. حداکثر جریان خروجی آب (دبی جریان آب) در این مدل کارواش خانگی برابر با 6.7 لیتر بر دقیقه و حداکثر فشار آب برابر با 140 بار است. در ادامه به بررسی این محصول می پردازیم و اطلاعاتی مهم در مورد خرید آن ارائه می دهیم.

 

راهنمای خرید کارواش خانگی هیوندای مدل HP1820

این محصول دارای 3 عدد لانس از نوع توربو با قابلیت تنظیم است که از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. موتور یونیورسال صنعتی این مدل دارای توان 1800 وات است. این موتور قدرتمند قادر است آب ورودی به دستگاه را با دبی 6.7 لیتر بر دقیقه و فشار 140 بار پاشش کند. دسته و چرخ ها به گونه ای طراحی شده اند تا دستگاه به آسانی قابل استفاده و جابجایی باشند. دسته دارای طراحی ارگونومیک است و در برابر ضربات مقاوم است. چرخ ها دارای اندازه بزرگ و بسیار مستحکم هستند. 

این کارواش خانگی از شلنگ فشار قوی 5 متری با طراحی استاندارد و مقاوم در برابر فشار برخوردار است. این ابزار شستشو به فیلتر اب و مخزن مواد شوینده نیز مجهز است. کارواش خانگی هیوندای مدل HP1820 از منبع برق 220 ولت تغذیه می شود و حرارت آب مورد استفاده آن نباید از 40 درجه بیشتر باشد. بدنه آن بسیار مستحکم طراحی شده تا در برابر ضربات احتمالی آسیب نبیند. این محصول هیوندای به همراه یک عدد تفنگ گان، 3 عدد لنس توربو، رابط ورودی آب، 5 متر شلنگ فشار قوی، کوپلینگ، دفترچه راهنما و ضمانت نامه 12 ماهه شرکت هیوندای به کاربران ارائه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha