معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مقایسه اره پروفیل بر متابو و هیوندای

مقایسه اره پروفیل بر متابو مدل CS 23-355 و هیوندای مدل HP2335-MC

مقایسه اره پروفیل بر متابو مدل CS 23-355 و هیوندای مدل HP2335-MC

دو مدل حرفه ای اره پروفیل بر از دو شرکت متابو و هیوندای در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرند. هر دو مدل به منظور برش پروفیل و قوطی در اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه پس ار معرفی اجمالی پروفیل بر متابو مدل CS 23-355 و  پروفیل بر هیوندای مدل HP2335-MC به مقایسه این دو محصول می پردازیم.

 

معرفی اره پروفیل بر متابو مدل CS 23-355

یک مدل اره پروفیل بر مجهز به موتور قدرتمند 2300 وات که توسط برق 220 ولت شهری تغذیه شده و قادر است صفحه برش 355 میلیمتری را با 4000 دور در دقیقه بچرخاند. این مدل پروفیل بر از جمله محصولات شرکت متابو است که در کارخانه شانگهای تولید و عرضه شده است. 

 

معرفی اره پروفیل بر هیوندای مدل HP2335-MC

ابزاری قدرتمند برای برش پروفیل های آهنی و غیر آهنی است. این مدل پروفیل بر به موتور قدرتمند 2300 وات و صفحه برش 355 میلیمتر مجهز می باشد. صفحه برش این مدل با سرعت 3800 دور در دقیقه در حالت ازاد به حرکت در می آید. 

 

مقایسه دو محصول

هر دو مدل از قابلیت برش فارسی برخوردار هستند. بنابراین یا استفاده از این دو مدل می توان انواع برش در اشکال و زوایای مختلف را بر روی پروفیل ها انجام داد. هر دو مدل به موتور قدرتمند 2300 وات مجهز هستند و صفحه برش مورد استفاده آن ها دارای قطری برابر با 355 میلیمتر است. اما تفاوت اصلی این دو مدل در سرعت چرخش صفحه در حالت آزاد است. صفحه مدل پروفیل بر هیوندای با سرعتی پایین تر و حدود 3800 دور در دقیقه به چرخش در می آید. 

از نظر فاکتورهای امنیت و راحتی نیز هر دو مدل تقریبا مشابه هم هستند. هر دو محصول از قابلیت قفل اسپینل برخوردار هستند. برخورداری از قفل اسپیندل باعث افزایش ایمنی کاربر هنگام کار با دستگاه است و از برخورد دیسک آسیب دیده به کاربر جلوگیری می کند. طراحی ارگونومیک دسته در هر دو محصول باعث سهولت بیشتر در کاربری شده است. 

ظرفیت برش انواع پروفیل آهنی و غیر آهنی در هر دو مدل حدودا برابر با 120 میلیمتر است. پروفیل بر هیوندای ساخت کشور چین تحت لیسانس کره جنوبی است. پروفیل بر متابو نیز تحت لیسانس آلمان و در شانگهای تولید و عرضه شده است. 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha