معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی دریل بتن کن ماکیتا

نقد و بررسی دریل بتن کن ماکیتا مدل HR5201C

نقد و بررسی دریل بتن کن ماکیتا مدل HR5201C

یک مدل حرفه ای دریل بتن کن محصول شرکت ماکیتا که در دو حالت چکشی و سوراخکاری قابل استفاده است. این مدل دریل بتن کن به موتور قدرتمند 1500 وات مجهز می باشد. این موتور پر توان قادر است انرژی معادل 19.7 ژول را در هر ضربه به سطوح مختلف وارد کند. این مدل به سیستم کنترل سرعت مجهز می باشد بنابراین می توان سرعت عملیات سوراخکاری را از 130 تا 260 دور در دقیقه و سرعت تخریب را از 1075 تا 2150 ضربه در دقیقه تنظیم کرد.

 

قابلیت ها و امکانات

دو عدد چراغ ال ای دی بر روی بدنه این دستگاه تعبیه شده که در محیط های نیمه تاریک به کار گرفته می شود. در این مدل دریل چکشی می توان از قابلیت قفل کن سوییچ در حالت تخریب استفاده کرد. سوییچ خاموش و روشن دستگاه در بخش مناسبی از بدنه قرار گرفته و دارای محافظ آلومینومی قطور است. دریل بتن کن ماکیتا مدل HR5201C همچنین به سیستم کنترل استارت مجهز است. با برخورداری از این سیستم، از لرزش و ارتعاش ابزار در هنگام روشن شدن کاسته می شود و در نتیجه بهره وری از دستگاه افزایش می یابد. 

با برخورداری از سیستم کلاچ ایمنی می توان از دستگاه با ضریب ایمنی بالاتری استفاده نمود. با برخوداری از این سیستم از آسیب رسیدن به کاربر و دستگاه هنگام برخورد مته با مواد سخت جلوگیری می شود. یک چراغ قرمز رنگ بر روی بدنه تعبیه شده و در زمانی که نیاز به تعویض و سرویس زغال وجود دارد روشن می شود. دسته سوییچ و دسته کمکی این دریل از طراحی ارگونومیک و کاربر پسند برخوردار بوده و همچنین دارای روکش ضد تعریق است. سیستم مته گیری در این مدل دریل چکشی از نوع پنج شیار SDS MAX و ظرفیت مته گیری برابر با 52 میلیمتر است. 

از محصولات شرکت ماکیتا که تحت لیسانس ژاپن و در کشور انگلیس تولید و عرضه می شود. این محصول به همراه خط کش، دسته کمکی، گریس، میله عمق سنج، کیف حمل، دفترچه راهنما و گارانتی 12 ماهه شرکت صنعتی تیوا به خریداران عرضه می شود. 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha