معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی دریل شارژی چکشی بوش

نقد و بررسی دریل شارژی چکشی بوش مدل gbh 36 vf-li plus

نقد و بررسی دریل شارژی چکشی بوش مدل gbh 36 vf-li plus

یک ابزار شارژی حرفه ای برای سوراخکاری و تخریب مصالح ساختمانی است. این ابزار شارژی دریل بتن کن شارژی بوش (دریل شارژی چکشی بوش) محصول کشور آلمان است. با ولتاژ ورودی 36 ولت که توسط باتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت تامین می شود. این باتری لیتیوم یونی در قسمت زیرین دستگاه قرار گرفته و مانند پایه عمل می کند. 

 

قابلیت های دریل شارژی چکشی بوش مدل gbh 36 vf-li plus

دریل شارژی چکشی بوش مدل gbh 36 vf-li plus در مقایسه با دریل های برقی از قدرت پایین تری برخوردار است. اما موتور قدرتمند این دریل بتن کن شارژی قادر است عملیات سوراخکاری بر روی مصالح ساختمانی را با حداکثر سرعت 940 دور در دقیقه انجام دهد. این دریل شارژی همچنین از قابلیت چکشی برخوردار بوده و انرژی وارد شده به سطوح مختلف توسط این دستگاه حداکثر 3.2 ژول در هر ضربه است. تعداد ضربات وارد شده به سطح از 0 تا 4200 ضربه در دقیقه قابل تنظیم است.

سیستم مته گیری این دریل بتن کن از نوع اتوماتیک با ظرفیت 13 میلیمتر است و قابلیت چرخش در دو جهت چپ و راست را دارد. سیستم قلم گیری آن نیز از نوع چهار شیار sds plus است. ظرفیت سوراخکاری در بتن، چوب و فلز به ترتیب برابر با 28، 30 و 13 میلیمتر است. باتری لیتیومی به کار رفته در دریل بتن کن شارژی مدل gbh 36 vf-li plus دارای محافظ الکترونیکی است و از تکنولوژی Coolpack نیز برخوردار است. با بهره مندی از این تکنولوژی می توان از باتری با طول عمر بالاتر استفاده کرد. این باتری به مدت 25 دقیقه به  میزان 80 درصد شارژ می شود. عمر باتری در هر بار شارژ برابر با ایجاد 240 سوراخ در بتن است. 

این دریل شارژی به سیستم Kickback Control مجهز می باشد تا از چرخش مته هنگام گیر کردن در سطح کار جلوگیری شود؛ در این مواقع دستگاه به طور خودکار خاموش می شود تا از بروز حادثه جلوگیری شود. این مدل به سیستم جذب لرزش نیز مجهز می باشد. با برخورداری از این سیستم تا حد قابل توجهی از لرزش و نوسان دستگاه در حین کار کاسته شده و می توان از آن با سهولت بیشتری استفاده کرد. 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha