معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مقایسه تراز لیزری بوش و دیوالت

مقایسه تراز لیزری بوش مدل GLL 3X و دیوالت مدل DW088K

مقایسه تراز لیزری بوش مدل GLL 3X و دیوالت مدل DW088K

در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم به معرفی و بررسی دو مدل حرفه ای تراز لیزری بپردازیم. هر کدام از این دو مدل دارای قابلیت هایی منحصربفرد جهت بهبود عملکرد و سهولت در کاربری هستند. در ادامه پس از معرفی کوتاه به مقایسه تراز لیزری بوش مدل GLL 3X با تراز لیزری دیوالت مدل DW088K می پردازیم.

 

تراز لیزری بوش مدل GLL 3X

یک مدل تراز لیزری حرفه ای محصول شرکت بوش آلمان با حداکثر برد اندازه گیری 15 متر است. این مدل تراز لیزری دارای سه خط (افقی، عمودی و جانبی) است. از خطوط این تراز لیزری می توان به صورت ترکیبی و یا تفکیک استفاده کرد. 

 

تراز لیزری دیوالت مدل DW088K

دارای حداکثر برد اندازه گیری 10 متر است. این مدل تراز لیزری دارای 2 خط افقی و عمودی جهت تراز کردن سطوح مختلف است. از خطوط این تراز می توان به صورت ترکیبی و یا تکی استفاده نمود. 

 

 مقایسه دو محصول

اگر به دنبال یک محصول مقرون به صرفه هستید مدل دیوالت می تواند انتخاب خوبی بین این دو مدل ارزان قیمت باشد. تراز لیزری مدل بوش در مقایسه با مدل دیوالت دارای دامنه اندازه گیری بیشتری است و از پایه مگنتی با کیفیت بالاتری برخوردار است. تفاوت دیگر بین این دو محصول در قابلیت قفل اپتیک است. تراز لیرزی بوش برخلاف مدل دیوالت دارای سیستم قفل اپتیک است. حداکثر برد اندازه گیری در مدل بوش به کمک آشکار سایز تا 30 متر نیز قابل افزایش است. 

هر دو مدل دارای طراحی جمع و جور و وزنی سبک هستند. تراز لیزری DW088K دیوالت دارای وزنی برابر با 460 گرم و تراز لیزری GLL 3X بوش دارای وزنی معادل 500 گرم است. مدل دیوالت به همراه یک کیف حمل مقاوم به خریداران عرضه می شود در حالی که مدل بوش فاقد کیف حمل است. دقت اندازه گیری در مدل دیوالت برابر با 0.3 میلیمتر بر متر و دقت اندازه گیری مدل بوش برابر با 0.5 میلیمتر بر متر است. لیزر در هر دو مدل از نوع کلاس 2 می باشد. مدل دیوالت توسط سه باتری قلمی 1.5 ولت تغذیه می شود و مدل بوش نیز انرژی مورد نیاز خود را از 4 عدد باتری قلمی 1.5 ولت تامین می کند.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha