معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مقایسه فرز سنگبری ماکیتا و آاگ

مقایسه فرز سنگبری ماکیتا مدل GA9020 و آاگ مدل WS 24-230 V

مقایسه فرز سنگبری ماکیتا مدل GA9020 و آاگ مدل WS 24-230 V

مدل های فرز سنگبری از قدرتمند ترین انواع سنگ فرز در بازار هستند. از این ابزارهای برقی جهت برش و ساب انواع مصالح ساختمانی و انواع سنگ استفاده می شود. فرز سنگبری برای کارهای سنگین صنعتی که نیاز به فعالیت طولانی مدت دارند بسیار مناسب است. در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم به مقایسه دو مدل مشهور فرز سنگبری بازار بپردازیم. فرز سنگبری ماکیتا مدل GA9020 و فرز سنگبری آاگ مدل WS 24-230 V دو مدل حرفه ای برای برش مصالح ساختمانی هستند.

 

معرفی فرز سنگبری ماکیتا مدل GA9020

ابزار برقی قدرتمند جهت برش و صیغل انواع مصالح ساختمانی است که به موتور پرتوان 2200 وات مجهز می باشد. موتور قدرتمند این دستگاه قادر است عملیات برشکاری را با سرعت 6500 دور در دقیقه انجام دهد. این مدل سنگ فرز به همراه گارد محافظ صفحه، آچار، دسته کمکی و دفترچه راهنما به خریداران ارائه می شود.

 

معرفی فرز سنگبری آاگ مدل WS 24-230 V

از موتور قدرتمند 2400 وات برخوردار است. این موتور قادر است صفحه برش به قطر 230 میلیمتر را با سرعت 6600 دور در دقیقه به چرخش در آورد. این محصول به همراه یک قاب محافظ 230 میلیمتری، دسته کمکی، آچار و دفترچه راهنما به خریداران عرضه می شود.

 

مقایسه دو محصول

مشخصات فنی و ویژگی های دو محصول در اکثر موارد مشابه هم هستند؛ اما در برخی موارد تفاوت هایی بین این دو ابزار برقی وجود دارد. هر دو مدل دارای موتور قدرتمند 2200 وات و 2400 وات هستند. بنابراین از در مقاسه توان خروجی دو محصول نمی توان  تفاوت مشهودی یافت. فرز سنگبری ماکیتا و فرز سنگبری آاگک دارای صفحه برشی با قطر 230 میلیمتر هستند که با سرعت 6500 و 6600 دور در دقیقه به چرخش در می آید. 

شاید بارزترین تفاوت بین این دو محصول وجود گیربکس صنعتی تمام فلزی در مدل آاگ باشد. برخورداری از گیربکس صنعتی به معنی قدرت بیشتر و طول عمر بالاتر است که فرز سنگبری WS 24-230 V آاگ از آن بهره مند است. جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل دستگاه، هر دو مدل دارای عایق دوبل هستند. با برخورداری از این قابلیت می توان از دستگاه با طول عمر بالاتر و بازده بهتری استفاده کرد. طراحی ارگونومیک در دو مدل به ویژه در طراحی دسته های موجب کاهش خستگی کاربر در مصارف طولانی مدت می شود. 

مدل آاگ برخلاف مدل ماکیتا دارای سیستم خنک کننده داخلی می باشد که از گرم شدن بیش از حد موتور جلوگیری کرده و در نتیجه به افزایش طول عمر آن کمک می کند. همچنین برخورداری از قابلیت قفل اسپیندل به کاربر کمک می کند تا به آسانی و در سریع ترین زمان صفحه برش را تعویض کند. 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha