معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی اره گردبر رونیکس مدل 4318

نقد و بررسی اره گردبر رونیکس مدل 4318

نقد و بررسی اره گردبر رونیکس مدل 4318

یک ابزار برقی قدرتمند محصول شرکت رونیکس که جهت برش انواع الوار و قطعات چوب مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل اره گردبر به موتور قدرتمند 1350 وات مجهز می باشد. این موتور قدرتمند قادر است تیغه فولادی 180 میلیمتری را با سرعت 6000 دور در دقیقه به حرکت در آورد.

 

قابلیت های محصول 

اره گردبر رونیکس مدل 4318 یک مدل اره دیسکی با سرعت و دقت بالا در برش انواع قطعات و مصنوعات چوبی است. این سرعت و دقت بالا به لطف داشتن تیغه فولادی گردان و برنده به دست آمده است. این محصول از قابلیت برش زاویه دار برخوردار است؛ بنابراین عمق برش ایجاد شده توسط این دستگاه در زاویه 45 درجه برابر با 57 و در زاویه 90 درجه برابر با 67 درجه است. 

به دلیل به کارگیری مواد اولیه سبک و طراحی منحصربفرد در پوسته، این اره گرد بر دارای وزن پایینی است و به راحتی قابل حمل و جابجایی است. بلبرینگ های ضد غبار از نوع NSK ژاپن از دیگر قابلیت های این ابزار برقی پرطرفدار است. جهت سهولت در کاربری به سیستم قفل کن سوییچ در حالت روشن مجهز شده تا از خستگی کاربر در فعالیت های طولانی جلوگیری کند. جخت افزایش ایمنی کاربر یک حفاظ تیغه بر روی دستگاه تعبیه شده که 3.7 کیلوگرم وزن دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha