معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی دریل ضربه ای هیوندای

نقد و بررسی دریل ضربه ای هیوندای مدل HP113-ID

نقد و بررسی دریل ضربه ای هیوندای مدل HP113-ID

یک مدل دریل ضربه ای حرفه ای مناسب برای سوراخکاری سطوح مختلف است. این مدل دریل هیوندای از نوع گیربکسی دو سرعته با قابلیت کنترل سرعت است. موتور قدرتمند 1100 وات این مدل قادر است مته را با حداکثر سرعت 10000 دور در دققه به حرکت در آورد. دریل ضربه ای هیوندای مدل HP113-ID از جمله مدل های دریل ضربه ای مجهز به گیربکس صنعتی تمام فلزی با مقاومت و طول عمر بالا است.

 

قابلیت ها و امکانات

به کمک سیستم تنظیم سرعت و سیستم دور 1 و 2 به کار رفته در این مدل می توان سرعت سوراخکاری را در دو سرعت 0 تا 1000 و 0 تا 3000 دور در دقیقه تنظیم کرد. این ابزار برقی به قفل کن کلید پاور در حالت روشن نیز مجهز می باشد, با استفاده از این قابلیت می توان در فعالیت های طولانی مدت و مداوم بدون خستگی از دستگاه استفاده کرد. چرخ دنده های به کار رفته در این مدل تمام فلزی و بسیار مقاوم هستند. این چرخ دنده های برای مصارف نیمه صنعتی و نیمه حرفه ای بسیار مناسب اند. 

سه نظام این مد دریل ضربه ای هیوندای از نوع آچار خور و دارای ظرفیت مته گیری 13 میلیمتر است. این دستگاه از قابلیت چپگرد و راستگرد برخوردار است؛ بنابراین می توان مته را در هر دو جهت چپ و راست به چرخش در آورد؛ این قابلیت در افزایش قدرت تخریب و سوراخکاری بسیار مفید خواهد بود.

 

 

متعلقات محصول

دسته جانبی با طراحی ارگونومیک به همراه محصول اصلی به کاربران ارائه می شود. این دسته کمکی قابلیت چرخش در تمامی زوایا را دارد و از روکش نرم ضد تعریق نیز برخوردار است. جعبه BMC ازائه شده به همراه محصول از آن در برابر ضربات احتمالی محافظت می کند. همچنین یک خط کش فلزی به همراه محصول ارائه شده که جهت کنترل عمق و جهت سوراخکاری کاربرد دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha