معرفی به دوستان اشتراک گذاری

دریل شارژی چکشی متابو مدل powermaxx sb

نقد و بررسی دریل شارژی چکشی متابو مدل powermaxx sb

نقد و بررسی دریل شارژی چکشی متابو مدل powermaxx sb

دریل شارژی چکشی متابو مدل powermaxx sb از مدل های دریل شارژی محصول شرکت متابو که انرژی مورد نیاز برای فعالیت را از باتری با ولتاژ 10.8 ولت و ظرفیت 1.5 آمپر تامین می کند. از مدل های دریل شارژی دارای قابلیت چکشی که توسط باتری از نوع لیتیوم یون تامین می شود. این سرعت این دستگاه در دو دور قابل تنظیم است. در دور 1 سرعت دستگاه از 0 تا 360 دور در دقیقه قابل تنظیم است و در دور 2 نیز می توان سرعت چرخش مته را از 0 تا 1400 دور در دقیقه تنظیم کرد. یا داشتن سیستم چرخش چپگرد و راستگرد می توان به راحتی انواع پیچ را باز و بسته کرد.

 

قابلیت ها

این دریل شارژی چکشی با داشتن 2 دور مکانیکی و همچنین سیستم کنترل سرعت مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این مدل در سه حالت سوراخکاری، پیچ گوشتی و سوراخکاری چکشی مورد استفاده قرار می گیرد که البته از حالت چکشی این مدل نباید انتظار عملکرد یک دریل ضربه ای را داشت. با قابلیت تعویض باتری می توان در هر زمان باتری لیتیوم یون دستگاه را تعویض نمود. نشانگر دیجیتال قرار گرفته بر روی بدنه دستگاه نیز به تشخیص میزان باتری توسط کاربر کمک می کند.

 

امکانات

دریل شارژی چکشی متابو مدل powermaxx sb به یک چراغ LED مجهز شده که به کاربران به منظور کار در فضاهای کم نور و محیط های بسته کمک می کند. با استفاده از گیره نگهدارنده همراه این محصول می توان از آن در ارتفاع با سهولت بیشتری استفاده کرد. شاید تنها عیب این عدم قابلیت خم شدن بدنه است که ممکن است هنگام کار در فضاهای محدود مشکل ساز باشد. این محصول به همراه باتری اضافه، گیره نگهدارنده، کیف مخصوص حمل، شارژر، دفترچه راهنما و ضمانت نامه 18 ماهه به خریداران ارائه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha