معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی سنگ انگشتی بوش مدل ggs 5000

نقد و بررسی سنگ انگشتی بوش مدل ggs 5000

نقد و بررسی سنگ انگشتی بوش مدل ggs 5000

از مدل های فرز انگشتی از نوع گلو کوتاه محصول شرکت بوش است. این مدل فرز انگشتی به موتور قدرتمند 500 وات و سرعت 33000 دور در دقیقه مجهز می باشد. حداکثر سایز کولت قابل استفاده در این مدل 8 میلیمتر است. یک ابزار کاربردی و ایده آل برای سنگ زنی، ساب زنی و کارهای ظریف بر روی چوب، فلز و سنگ است. با تعویض سری های قابل استفاده بر روی این مدل فرز انگشتی می توان عملیات های مختلفی مانند پولیش کاری و سنباده زنی را نیز انجام داد.

سنگ انگشتی بوش مدل ggs 5000 دارای شیارهای تهویه هوا با طراحی بهینه است. با بهره مندی از این شیارها از گرم شدن بیش از حد موتور در حین کار جلوگیری شده و در نتیجه طول عمر آن افزایش یافته و بازده بیشتری خواهد داشت. دسته انتهایی این ابزار دارای طراحی ارگونومیک و کاربر پسند است تا از خستگی کاربر در کار طولانی جلوگیری کند. این مدل فرز انگشتی بوش دارای بست محور به قطر 43.5 میلیمتر و وزنی معادل 1 کیلوگرم است.

 

معایب محصول

از معایب این دستگاه می توان به نداشتن سیستم کنترل سرعت و قابلیت برش زاویه دار اشاره کرد. این مدل همچنین بدون قاب محافظ صفحه به کاربران ارائه می شود و بعد از خرید این ابزار به خرید یک قاب محافظ احتیاج پیدا خواهید کرد. این محصول همچنین فاقد کیف حمل و صفحه برش اضافی است.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha