معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی متر لیزری بوش مدل glm 50 c

نقد و بررسی متر لیزری بوش مدل glm 50 c

نقد و بررسی متر لیزری بوش مدل glm 50 c

از جدیدترین مدل های متر لیزری بوش که دارای دامنه نمایش 50 متر است. این متر لیزری از 2 عدد باتری از نوع AAA با ولتاژ 1.5 ولت تغذیه می شود. یک ابزار اندازه گیری ایده آل برای اندازه گیری و مستندسازی در پروژه های عمرانی، نقشه برداری و... است. 

 

بررسی متر لیزری بوش مدل glm 50 c

تفاوت این مدل با مدل قدیمی تر یعنی glm 50 در قابلیت انتقال داده است. متر لیزری بوش مدل glm 50 c به بلوتوث مجهز می باشد. به کمک قابلیت بلوتوث می توان داده های ثبت شده را بر روی گوشی های هوشمند و تبلت های با نسخه اندروید 4.3 و بالاتر منتقل کرد. این قابلیت بر روی تبلت های iPad Air، تبلت های نسل سوم iPad، تبلت های iPad mini و گوشی های آیفون نسخه 4s و بالاتر نیز  قابل اجرا است. 

عمر باتری در این مدل ها برابر با 10000 بار استفاده در اندازه گیری های جداگانه و تقریب است. عمر باتری بر اساس مدت زمان عملیاتی و تقریبی برابر با 2.5 ساعت است. این مدل متر لیزری بوش از قابلیت غیر فعالسازی خودکار نیز برخوردار است. پس از 5 دقیقه بدون استفاده، دستگاه خاموش و غیر فعال می شود تا در مصرف انرژی باتری صرفه جویی شود. اندازه گیری در این مدل متر لیزری بوش در واحد های متر و میلیمتر انجام می شود.

کلاس و دیود لیزر در این ابزار به ترتیب برابر با 2 و 1 میلی وات است. این ابزار اندازه گیری قادر است 30 محاسبه آخر را در حافظه خود ذخیره کند تا در صورت نیاز بتوان آن ها را بر روی پلتفرم دیگری انتقال داد. این محصول از استاندارد IP 54 برخوردار است تا در برابر گرد و غبار و ترشحات محافظت شود. بازه اندازه گیری در این مدل از 0.5 متر تا 50 متر قابل تنظیم است. قابلیت نصب بر روی سه پایه با رزوه 1.4 اینچ را دارد. این محصول بوش به همراه کیف مخصوص حمل و دفترچه راهنما به خریداران ارائه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha