معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی اره فارسی بر بوش مدل gcm 800 sj

نقد و بررسی اره فارسی بر بوش مدل gcm 800 sj

نقد و بررسی اره فارسی بر بوش مدل gcm 800 sj

یکی از بهترین مدل های اره فارسی بر موجود در بازار که به دلیل حجم کم، کارایی بالا و برش استاندارد مورد توجه کاربران قرار گرفته است. اره فارسی بر بوش مدل gcm 800 sj یک اره فارسی بر حرفه ای برای استفاده افراد حرفه ای است. در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد داریم به معرفی و نقد و بررسی این محصول حرفه ای بوش بپردازیم. 

 

معرفی اره فارسی بر بوش مدل gcm 800 sj

این مدل اره فارسی بر سبک ترین و جمع و جور ترین مدل در رده خود است. ابزاری قدرتمند با بهره مندی از موتور پرتوان 1400 وات و سرعت برش 5500 دور در دقیقه است. دستگاهی که مطابق با استاندارد ها روز دنیا طراحی شده و در ساخت آن از جدیدترین تکنولوژی های شرکت بوش استفاده شده است.

 

نقد و بررسی محصول

این دستگاه برای افرادی که قصد دارند برش های زاویه دار استاندارد و دقیق بر روی چوب و MDF ایجاد کنند بسیار کاربردی است. دقت بالا و کیفیت برش بالا از مزایای این ابزار صنعتی به شمار می رود. بازوی این مدل اره فارسی بر علاوه بر حرکت عمودی دارای حرکت در راستای افقی است و این قابلیت به لطف کالت کشویی به کار رفته بر روی دستگاه به دست آمده است. حداکثر قطر تیغه قابل استفاده در این دستگاه 216 میلیمتر است. 

این مدل فارسی بر از قابلیت قفل محور برخوردار است؛ با این قابلیت می توان صفحه برش را به آسانی تعویض کرد. تیغه این مدل دارای طراحی استاندارد و دندانه های تیز و مقاوم است. با اتصال دستگاه مکنده به این محصول می توان از پخش شدن براده ها و خورده ریز چوب به اطراف تا حد زیادی جلوگیری کرد. 

با به کارگیری سیستم Click & Clean عمر موتور افزایش یافته و دید کاربر بهبود می یابد. گرد و غبار حاصل از کار به سرعت تخلیه می شود و کارایی دستگاه افزایش می یابد. تیغه کاربیدی به کار رفته در این مدل جهت برش انواع چوب و MDF مناسب است. شاید تنها عیب این دستگاه نداشتن سیستم کنترل سرعت باشد. 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha