معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی چکش تخریب بوش مدل GSH 27 VC

نقد و بررسی چکش تخریب بوش مدل GSH 27 VC

نقد و بررسی چکش تخریب بوش مدل GSH 27 VC

در این مقاله وبلاگ ایران بوش قصد دارین به نقد و بررسی قوی ترین چکش تخریب جهان  بپردازیم. یک ابزار برقی قدرتمند جهت تخریب مصالح ساختمانی از جمله بتن، سیمان، سنگ و... که به عنوان قوی ترین چکش تخریب یا پیکور شرکت توسن شناخته شده است. در ادامه به معرفی و نقد و بررسی چکش تخریب بوش مدل GSH 27 VC می پردازیم.

 

معرفی چکش تخریب بوش مدل GSH 27 VC

قوی ترین چکش تخریب 27 کیلوگرمی در جهان که مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استاندارد های جهانی ساخته شده است. این محصول از موتوری قدرتمند با توان 2000 وات برخوردار است. این موتور قدرتمند قدر است 1000 ضربه در دقیقه به سطوح مصالح ساختمانی وارد کند. انرژی هر ضربه ای که به سطح وارد می شود برابر با 66 ژول است. سیستم قلم گیری در این مدل از نوع شش گوش HEX با ظرفیت قلم گیری 28 میلیمتر است. 

 

نقد و بررسی محصول

به جرئت می توان گفت که این مدل چکش تخریب در رده خود در جهان بی رقیب است. با برخورداری از موتور قدرتمند به کار رفته در این پیکور می توان عملیات تخریب بتن را با نرخ تخریب 3.2 تن در ساعت انجام داد که یک قدرت فوق العاده است. تمامی قسمت های بدنه و قطعات به کار رفته در این چکش تخریب از جنس آلومینیوم و استیل است تا علاوه بر وزن پایین، طول عمر دستگاه نیز افزایش یافته و کارایی آن بیشتر شود. 

تفاوت اصلی این مدل در مقایسه مدل های مشابه در بازار سرعت بالای تخریب و لرزش بسیار کم آن است. قسمت ضربه گیر این دستگاه دارای طول بلندی است تا از انتقال لرزش به دسته ها و در نهایت به کاربر جلوگیری کند؛ بنابراین کاربر در انتهای کار احساس خستگی بیش از حد نمی کند و کار برای او لذت بخش تر خواهد بود. دسته به کار رفته در این مدل نیز دارای طراحی ضد لرزش است. نرخ لرزش در این دستگاه تنها 8 متر بر مجذور ثانیه است سرعت تخریب آن نیز برابر با 3.2 تن در ساعت است که نسبت به مدل های هم رده بالاتر است. 

این چکش تخریب همچنین از سیستم torbo power 20% برخوردار است. با بهره مندی از این سیستم می توان با قدرت بیشتری و به شکل بهینه تر از سیستم قلم کاری استفاده کرد. متاسفانه این محصول از سیستم کنترل سرعت و کیف مخصوص حمل برخوردار نیست که این دو مورد شاید تنها معایب این ابزار برقی باشند. چکش تخریب مدل GSH 27 VC بوش با 12 ماه گارانتی ابزار سرا به خریداران عرضه می شود. 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha