معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نقد و بررسی چکش تخریب بوش مدل GSH 5

نقد و بررسی چکش تخریب بوش مدل GSH 5

نقد و بررسی چکش تخریب بوش مدل GSH 5

این محصول یک ابزار برقی حرفه ای و قدرتمند برای انجام کارهای ساختمانی است. یک مدل چکش تخریب با موتوری پرقدرت با توان 1100 وات و ولتاژ ورودی 220 ولت است. چکش تخریب بوش مدل GSH 5 در رده خود دارای بالاتری طول عمر است. این محصول با داشتن قدرت تخریب بالا و سرعت عملیات مناسب مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

موتور قدرتمند این محصول قادر است با انتقال بهینه قدرت به قلم انرژی معادل 7.5 ژول در هر ضربه به سطوح مختلف وارد کند. این محصول با داشتن 15 درصد نرخ ضربه بیشتر عملیات تخریب را با سرعت و نفوذ بیشتر انجام می دهد. طول عمر بالای این محصول به لطف طراحی محکم و تقویت شده محفظه ضربه به دست آمده است. 

این محصول علاوه بر طول عمر بالا دارای یک وزن بسیار سبک در مقایسه با مدل ها هم رده خود است. این ابزار برقی با وزن 5.6 کیلوگرم در واقع سبک ترین چکش تخریب بوش به حساب می آید. استفاده از لوله بلند در ساخت این مدل چکش تخریب باعث کاهش فشار و افزایش طول عمر آن شده است. سیستم قلم گیر این مدل از نوع 5 شیار یا SDS MAX می باشد. به کمک این دستگاه می توان 2850 ضربه در دقیقه به سطوح مختلف وارد کرد و عملیات تخریب در حجم کم و متوسط را به راحتی انجام داد.

به همراه این محصول یک دسته کمکی نیز به خریداران عرضه می شود که می توان از آن برای تسلط بیشتر و ایجاد نیروی بیشتر در محل تخریب استفاده کرد. با به کارگیری سیستم کلاچ ایمنی در این دستگاه از موتور در برابر بار اضافی محافظت می شود و در نتیجه طول عمر آن به شکل چشمگیری افزایش می یابد. این ابزار برقی در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 480، 110 و 275 میلیمتر و به همراه یک کیف حمل مقاوم به خریداران عرضه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha