معرفی به دوستان اشتراک گذاری

راهنمای خرید اره عمود بر (اره چکشی)

راهنمای خرید اره عمود بر (اره چکشی)

تمام اطلاعاتی که برای خرید یک اره عمود بر نیاز دارید.

راهنمای خرید اره عمود بر (اره چکشی)

انتخاب هر ابزاری باید متناسب با نوع کارتان انتخاب شود. به عنوان مثال اگر فعالیت های شما طولانی مدت و سنگین است باید از ابزارهای با سرعت و توان بالاتر استفاده کنید. در خرید خود این مطلب را مدنظر داشته باشید که الزاما قیمت بالا نمی تواند بهترین گزینه برای خریدتان باشد. در این راستا قصد داریم اطلاعاتی در زمینه خرید اره عمود بر در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید یک انتخاب هوشمندانه داشته باشد.

اره عمود بر از تجهیزات صنعتی پرکاربرد در کارگاه های صنعتی که به سرعت و انعطاف پذیری بالا و همچنین کاربری آسان مشهور است. در ادامه قصد داریم به ارائه نکات و برخی توضیحات برای خرید یک اره عمود بر مناسب بپردازیم.

 

نکات مهم در خرید اره عمودبر 

اکثر مدل های اره عمود بر (اره چکشی) ارائه شده به بازار به دیمر مجهز هستند. با برخورداری از این سیستم می توان سرعت دستگاه را متناسب با نوع کار تنظیم کرد. در هنگام خرید عمود بر به این مسئله توجه ویژه کنید.

اره عمود بر در بازار با توان 650 وات و بالاتر عرضه شده است. این مدل از ابزارها با توجه به اندازه و نوع گیربکس در انواع 3 تا 6 دور به بازار ارائه می شود. هر چقدر توان دستگاه بالاتر باشد می توان قطعه کار با ضخامت بالاتری را برش داد و تیغ اره در زیر فشار برش اصطلاحا کم نمی آورد.

برخی مدل های اره عمود بر دارای قطعه ای برای جلوگیری از لب پر شدن قطعه کار هستند. با قرار دادن این قطعه در اطراف خط برش و در فضای خالی کنار تیغه می توان از برش ناخواسته لبه های قطعه کار جلوگیری کرد. 

فاکتور مهم بعدی در خرید یک عمود بر با مناسب، کلید تنظیم ضخامت برش است. این کلید دارای سه گزینه از 0 تا 3 است. وقتی کلید را بر روی عدد 3 قرار می دهیم دستگاه دارای سرعت برش بالا با دقت کمتر است. می توانید متناسب با نوع کارتان این کلید را بر روی عدد مورد نظر تنظیم کنید.

سبک و قابل حمل بودن می تواند از فاکتورهای مهم در خرید یک ابزار باشد. مدل های اره عمود بر ارائه شده به بازار در محدوده 2.5 تا 5.5 کیلوگرم قرار دارند. اگر جزو افرادی هستید که سبک بودن ابزار برای شما اهمیت دارد می توانید از سبک ترین مدل با امکانات متناسب با فعالیت خود استفاده کنید.

یک قابلیت مفید در برخی مدل ها وجود دارد و آن هم کلید پرتاب باد است. با استفاده از این کلید می توان با پرتاب باد براده های حاصل از برش را از جلوی تیغه کنار زد. این کار باعث افزایش طول عمر تیغه و بهبود کارایی دستگاه می شود. 

نکته پایانی در مورد نحوه خرید اره چکشی است. برای خرید از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام کنید. اگر قصد خرید آنلاین دارید حتما بررسی کنید که فروشگاه آنلاین مورد نظر نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد و با کلید بر آیکون آن می توانید مشخصات فروشگاه را بررسی کنید. توصیه می کنیم قبل از انجام خرید آنلاین حتما از داشتن نماد اعتماد توسط آن سایت اطمینان حاصل کنید. فروشگاه اینترنتی ایران بوش با برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره یک مرکز معتبر برای خرید ابزارآلات صنعتی است و تا زمان تحویل کالا در در کنار شما خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha