معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مقایسه مینی فرز متابو مدل wea 17-125 و آاگ مدل ws 8-115

مقایسه مینی فرز متابو مدل wea 17-125 و آاگ مدل ws 8-115

مقایسه مینی فرز متابو مدل wea 17-125 و آاگ مدل ws 8-115

مینی فرز (مینی سنگ) از جمله ابزار های صنعتی پرکاربرد جهت مصارف صنعتی و عمومی است. از مینی فرز برای برش های سبک، ساب زدن و... مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب یک مینی سنگ خوب به نوع فعالیت و عوامل دیگر بستگی دارد. در مقاله جدید وبلاگ ایران بوش قصد داریم به معرفی و بررسی دو مدل مینی فرز از برند های آاگ و متابو بپردازیم.

معرفی مینی فرز متابو مدل wea 17-125

یکی از مدل های مینی فرز در بازار ابزارآلات صنعتی که به دلیل قدرت 1700 وات و طراحی ارگونومیک مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این محصول از صفحه برش به قطر 125 میلیمتر جهت برشکاری و ساب زنی استفاده می کند. به کمک این دستگاه می توان عملیات برشکاری را با سرعت 11000 دور در دقیقه انجام داد. 

مشاهده و خرید محصول

 

معرفی مینی فرز آاگ مدل ws 8-115 

محصل شرکت آاگ آلمان و مجهز به موتور قدرتمند با توان 800 وات است. این موتور قدرتمند قدر است صفحه برش 115 میلیمتری را با سرعت 12000 دور در دقیقه به چرخش در آورد. 

مشاهده و خرید محصول

 

مقایسه دو محصول

اگر برای کارهای سنگین صنعتی به یک مینی فرز قدرتمند نیاز دارید مدل متابو را انتخاب کنید. این مدل با داشتن موتور قدرتمند از نوع ماراتون برای امور صنعتی بسیار مناسب است. مینی فرز مدل آاگ دارای می تواند یک انتخاب مقرون بصرفه برای افرادی باشد که به امور نیمه صنعتی می پردازند. اموری مانند ساب زدن و برش های سبک از جمله امور نیمه صنعتی هستند. 

متاسفانه هیچ کدام از دو مدل مورد بررسی به سیستم کنترل سرعت مجهز نمی باشند. هر دو مدل به قفل اسپیندل مجهز می باشد. به کمک این قابلیت می توان صفحه برش را به راحتی و بدون نیاز به ابزار حاصی تعویض کرد. داشتن طراحی ارگونومیک در قسمت بدنه، دسته اصلی و دسته کمکی هر دو محصول کار با آن ها را برای کاربر راحت تر می کند.

هر دو مدل به سیستم AVS (سیستم ضد لرزش) مجهز هستند. با بهره مندی از این سیستم لرزش در حین کار در این مدل ها بسیار کمتر شده و تمرکز و کنترل کاربر بر روی دستگاه افزایش می یابد. تفاوت فنی دو محصول در سیستم سافت استارت، قابلیت بالانس اتوماتیک، سیستم کلاچ ایمنی و تکنولوژی پیشرفته ماراتون است؛ مدل آاگ از تمامی قابلیت های عنوان شده محروم است. 

مینی سنگ آاگ به همراه دسته کمکی، مهره زیر و رو، آچار، قاب محافظ صفحه و گارانتی 25 ماهه به خریداران عرضه می شود. مینی سنگ متابو نیز دارای متعلقاتی از جمله دسته کمکی، قاب محافظ صفحه، آچار، دفترچه راهنما و ضمانت نامه 18 ماهه است.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha