معرفی به دوستان اشتراک گذاری

بررسی مینی فرز رونیکس مدل 3110

بررسی مینی فرز رونیکس مدل 3110

بررسی مینی فرز رونیکس مدل 3110

مینی فرز (مینی سنگ) رونیکس مدل 3110 یکی از مدل های مینی فرز شرکت رونیکس که جهت برشکاری و سنباده زنی انواع فلز و مصالح ساختمانی استفاده می شود. این مدل مینی فرز دارای موتور قدرتمند 880 وات است. موتور قدرتمند این مینی سنگ قادر است صفحه برش با قطر 115 میلیمتر را با سرعت 11000 دور در دقیقه در حالت آزاد به چرخش در آورد. متعلقات همراه این محصول شامل محافظ صفحه، آچار، دسته جانبی و دفترچه راهنما هستند. 

 

بررسی مینی فرز رونیکس مدل 3110

اولین ویژگی منحصربفرد در این مدل مینی فرز رونیکس طراحی ارگونومیک و منحصربفرد بدنه آن است. با اتصال دسته جانبی به بدنه دستگاه می توان با تسلط بیشتری به انواع برشکاری و سنباده زنی بر روی سطوح مختلف پرداخت. دسته جانبی این دستگاه دارای روکش لاستیکی ضد لغزش است. صفحه برش این دستگاه به راحتی و در کمترین سرعت به کمک آچار قابل تعویض است.

جهت خنک شدن موتور و افزایش طول عمر آن در داخل دستگاه سیستم تهویه هوا تعبیه شده است. این دستگاه دارای عایق دوبل جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل موتور است. چرخ دنده ها و شفت این دستگاه تمام فلز و بسیار مقاوم هستند. این مینی سنگ به سیستم پیشرفته قفل کن شفت نیز مجهز می باشد تا بتوان با ضریب ایمنی بالاتری از آن استفاده کرد. کابل این دستگاه طبق  استاندارد VDE آلمان طراحی و ساخته شده است و بسیار مقاوم و با کیفیت است.

از این مدل مینی فرز نیز مانند سایر مدل ها در امور خانگی و نیمه صنعتی و جهت ساب زنی، سنباده زنی و برش های سبک مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با ضمانت نامه یک ساله شرکت رونیکس به خریداران عرضه می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha