معرفی به دوستان اشتراک گذاری
بررسی دستگاه جوش اینورتر رونیکس مدل rh-4618

بررسی دستگاه جوش اینورتر رونیکس مدل rh-4618

دستگاه جوش اینورتر رونیکس مدل rh-4618 از بهترین مدل های دستگاه جوش رونیکس که از تکنولوژی اینورتر برخوردار است. این مدل اینورتر جوشکاری رونیکس به قطع کن حرارتی نیز مجهز می باشد.

بررسی دستگاه جوش اینورتر رونیکس مدل rh-4618

شرکت رونیکس یکی از معتبر ترین و مشهورترین تولید کنندگان تجهیزات و ابزارآلات صنعتی در جهان است. این شرکت با تولید دستگاه جوش اینورتر در مدل های RH-4625 ،RH-4620 ،RH-4618 ،RH-4600 و RH-4611 یکی از بزرگترین برندها در زمینه تولید مدل های دستگاه جوش به شمار می آید. در این مقاله سایت ایران بوش قصد داریم به معرفی و بررسی اینورتر رونیکس مدل RH-4618 بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

بررسی دستگاه جوش اینورتر رونیکس مدل rh-4618

مانند سایر مدل های دستگاه جوش رونیکس از تکنولوژی اینورتر (IGBT) بهره مند است. به بهره مندی از این تکنولوژی می توان با مصرف بسیار پایین برق از دستگاه استفاده کرد. این مدل دستگاه جوش رونیکس به نمایشگر دیجیتال آمپرمتر مجهز می باشد تا کاربر بتواند شدت جریان را با دقت بالا تنظیم کند. از ویژگی های منحصربفرد این محصول قابلیت ضد چسبندگی یا antistick است. جهت افزایش ضریب ایمنی، این دستگاه جوش رونیکس به سیستم قطع کن اتوماتیک از نوع حرارتی مجهز شده است. بدنه این دستگاه اینورتر جوش دارای طراحی مقاوم و ضد ضربه است تا در برابر ضربات احتمالی در هنگام کار به راحتی آسیب نبیند. 

بررسی دستگاه جوش رونیکس rh-4618

به کمک سیستم تنظیم هوشمند قطر الکترود می توان قطر الکترود را بدون تغییر آمپر خروجی تنظیم کرد. این دستگاه همچنین قادر است از برق ژنراتور به عنوان منبع تغذیه استفاده کند. به کمک سیستم ARC Force می توان میزان قوس الکتریکی را تنظیم کرد.

کابل جوشکاری مورد استفاده در این اینورتر جوشکاری تماما از جنس مس ساخته شده و به دکمه انتخاب شماره الکترود مجهز می باشد تا بتوان عملیات جوشکاری را تا الکترود 4 انجام داد. این دستگاه به همراه کابل جوشکاری و سایر متعلقات در یک کیف BMC مقاوم در برابر ضربه قرار می گیرد و به راحتی قابل جابجایی است.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha