معرفی به دوستان اشتراک گذاری

معرفی برند باغبانی

برگر آلمان

اگر یک باغچه داشته باشید کلی کیف می کنید

برگر آلمان

ابزار باغبانی برگر
ابزار باغبانی برگر، انواع متنوعی را در بر می گیرد و به دسته های مختلفی تقسیم می شود. از یک اره و قیچی ساده گرفته تا سم پاش و مه پاش همگی را می توان در دسته ابزار های باغبانی گنجاند. به عنوان یک باغبان تازه وارد چقدر با انواع وسایل باغبانی و کشاورزی آشنایی دارید؟ آیا نام آن ها را بلد هستید؟ می دانید که هر ابزار برای چه کاری طراحی شده؟ به عنوان مثال اگر بخواهید در باغتان درختی و یا گلی بکارید با چه وسایلی این کار را انجام می دهید؟ کدام ابزار بیشتر به کارتان می آید؟ لوازم باغبانی را از کجا باید خریداری کنید؟ اگر می خواهید جواب تک تک پرسش های مطرح شده را دریافت کنید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این پست با ما همراه باشد چرا که می خواهیم با معرفی دسته های مختلف ابزار باغبانی برگر، اطلاعات شما را در این زمینه ارتقاء دهیم.

معرفی ابزار آلات باغبانی برند برگر
برند برگر یکی از کمپانی های مطرح دنیا در زمینه تولید انواع ابزارآلات باغبانی است که با ارائه محصولات با کیفیت به بازار توانسته طرفداران بی شماری را از سرتاسر دنیا به سمت خود بکشاند. این کمپانی از سال 1919 میلادی با تولید ابزارآلات باغبانی خانگی کار خود را در آلمان آغاز کرد و تا به امروز توانسته با تولید انواع محصولات متنوع از جمله قیچی هرس کاری، قیچی دسته بلند هرس کاری، چمن زن، چاقو باغبانی، اره و شمشاد زن به عنوان برندی پیشرو و دارای اعتباری جهانی خود را به دنیا معرفی کند.
محصولات باغبانی برند برگر
از محصولات تولید شده در کمپانی برگر می توان اشاره ای به موارد زیر نمود که در ادامه به شرحی برخی از آن ها می پردازیم:

 • اره باغبانی
 • اره باغبانی تاشو
 • بیلچه باغبانی
 • انواع قیچی شامل: قیچی باغبانی، قیچی سندان، قیچی هرس کن، قیچی چمن زن، قیچی پیرایش، قیچی شمشاد
 • انواع چاقو شامل: چاقو جوانه، چاقو منقاری، چاقو گلکاری
 • علف کش
 • بیلچه باغبانی
 • کج بیل
 • تبر
 • کلنگ
 • میوه چین
 • میله تلسکوپی

و سایر متعلقات برگر

بیلچه باغبانی برگر
بیلچه یکی از پرکاربردترین ابزارآلات باغبانی به شمار می رود که برای اموری همچون کاشت سبزی، تعویض خاک گلدان، افزودن کود، وجین کردن و پر کردن گوشه های باغ از خاک، می توان مورد استفاده قرار داد. بیلچه ها معمولا دسته ای کوتاه و وزنی سبک دارند. سعی نمایید بیلچه ای را خریداری کنید که دارای جنسی ضد زنگ باشد تا بتوانید مدت زمان بیشتری از کارایی آن بهره ببرید. از بیلچه های تولید شده در کمپانی برگر می توان اشاره ای به مدل های AF-150، T1707، a24 و V20 نمود.
بیل برگر
بیل یکی از ابزارهای ضروری باغبانی است که از آن به منظور کندن زمین، برداشتن خاک، زیر و رو کردن خاک، کاشت گل و گیاه و ...  مورد استفاده قرار می گیرد. وجود این وسیله در فضای سبز و باغبانی بسیار ضروری است. برگر در زمینه تولید بیل خلاقیت های زیادی به خرج داده و با تولید مدل های متنوع توانسته کاربران بسیاری را به سمت خرید جذب نماید. بیل تاشو چند کاره نمونه ای از این خلاقیت ها می باشد که توانایی انجام چندین کار را دارد، به عنوان مثال از تیغه اره ای آن برای بریدن گیاه و یا از کلنگ برای زیر و رو کردن خاک و ... استفاده می شود. این بیل تاشو در انتهای خود دارای قطب نما است و کیفی پارچه ای برای حمل و نقل آن نیز در نظر گرفته شده است.
کج بیل برگر

در هر باغ یا فضای سبز زیر رو کردن خاک برای کاشت گیاه ضروری است چرا که این امر سبب بهبود خاک و در نتیجه رشد بهتر گیاهان می شود. کج بیل از دیگر تولیدات کمپانی برگر است که برای برداشتن خاک، کلوخ و یا کاشت بذر مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از کج بیل های تولید شده در شرکت برگر دارای قابلیت های زیادی هستند به عنوان نمونه مدل 5630، به صورت دو طرفه است که یک طرف آن دارای تیغه ای با پهنای 7 سانتی متری به منظور کندن و زیر رو کردن خاک و طرف دیگر به صورت چنگگ سه شاخه ای می باشد که می توان از آن برای جمع کردن برگ های باغ استفاده نمود.
قیچی هرس برگر
قیچی هرس یکی از ابزارهای پرکاربرد برای باغداران و گلخانه داران می باشد. همان طور که می دانید گیاهان و درختان برای این رشد بهتری داشته باشند باید آن ها هرس کرد، از این رو وجود یک قیچی هرس برای هر باغداری امری ضروری است. با داشتن این ابزار می توان شاخه های اضافی درختان را قطع و شکلی مرتب به آن ها بخشید. قیچی هرس برگر دارای دسته ای است که همانند یک اهرم عمل می کند و با دولبه تیغه ای که دارد به خوبی عملیات هرس کردن را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.
قیچی چمن زن برگر

قیچی چمن زن، ابزاری کاربردی و مفید جهت چیدن چمن و شمشاد در باغچه های کوچک است. حتی از این ابزار نیز می توان برای چیدن پشم گوسفند نیز استفاده نمود. قیچی چمن زن برگر دارای مدل های مختلفی می باشد از جمله 2100 و 2200. به عنوان نمونه مدل 2200 دارای طولی 300 سانتیمتر با وزنی برابر با 275 گرم است. دسته این قیچی دارای طرحی ارگونومیک است تا کاربر به هنگام استفاده دچار خستگی نشود. همچنین به گونه ای طراحی شده که مناسب افراد راست دست و چپ است. از تیغه های تیزی برخوردار می باشد و نوک آن صاف است تا به راحتی بتواند چمن و شاخه های علفی را برش دهد.
خرید اینترنتی ابزار باغبانی برگر

اگر قصد خرید ابزارآلات باغبانی برگر را دارید می توانید سری به فروشگاه آنلاین ایران بوش بزنید. در این سایت می توان تمام ابزارآلات ریز و درشت باغبانی را پیدا کرد تا مجبور نشوید از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر برای تهیه آن ها بروید. سایت دیجیتالی ایران بوش، تمام محصولات باغبانی برگر را با گارنتی و خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد تا با خیالی آسوده تر نسبت به خرید اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha